Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tudtok jó pszichiátert/pszicho...

Tudtok jó pszichiátert/pszichológust Bp-n?

Figyelt kérdés

Úgy tűnik a hipochondriám, vagy valami hasonló bajom van, ezt kellene kezelni. A dolog nem vészes, most épp tünetmentes vagyok, aligha kéne gyógyszer, szóval elvileg pszichológus is jöhet (azért orvosban jobban bíznék). A problémám, hogy miután körbenéztem a guglival, szinte az összes találatról kisült, hogy valami ezotériát, vagy legalábbis természetgyógyászatot is nyom... Nem akarok senkit megsérteni, de én egy ilyen ember szakértelmében nem hiszek, az meg gondolom egy pszichoterápiánál gondot jelent.

Tudtok valaki olyat, aki foglalkozik ilyen problémákkal és lehetőleg csak a tudományosan megalapozott dolgokban hisz? Természetesen magánrendelés is jöhet, sőt csodálnám, ha nem ez lenne az egyetlen járható út... :(



2017. nov. 26. 14:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Igen, tudok.

Mindkettő CSAK akkor jó, ha kiképzett terapeuta.

2017. nov. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!