Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak? Szerintem van...

Mit csináljak? Szerintem van valami mentális bajom de a szüleim nem hisznek nekem.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mostanába egyre furábban viselkedek, öngyilkos hajlamaim vannak, korházba akarok menni.Elég rosszul vagyok a suliba az összes barátom elvesztettem, nincs senkim akinek elmondhatom a bajom.Mondtam néha a szüleimnek hogy pánikbeteg vagyok, vagy valami bajom van de nem hisznek nekem.Mit csináljak hogy orvoshoz tudjak menni?Volt már olyan hogy akartlanul is megvágtam magam, bántottam magam stb.. Normális szeretnék lenni, normális gondolatokkal, nem olyanokkal amik most vannak.14/L



2017. nov. 30. 16:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Sulidban nincs pszichológus? Miért veszítetted el a barátaidat?
2017. nov. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak az alsósoknak van psziholgus a suliban, és barátaim amúgyse voltak de 1 emberrel összevesztem aki miatt mindenki megutált
2017. nov. 30. 16:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Attól még elmehetsz hozzá. Legfeljebb megmondja hova menj helyette, ha ő valamiért nem tud foglalkozni veled.
2017. nov. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szegénykém. Pszichológushoz nem hajlandók elvinni a szüleid?

A gyerekorvoshoz már egyedül is el tudsz menni, kérd meg, hogy ajánljon szakembert / intézményt.


Esetleg a Vadaskert: [link]


Vannak segélyvonalak, esetleg próbáld meg azt:


Kék vonal 116-111

[link]


Esetleg itt kapsz rá jó választ: [link]


Addig is amíg nem kapsz segítséget, fogadd el az állapotodat és ne legyen emiatt bűntudatod.

2017. nov. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!