Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Felezhető a 25mg-os Kventiax?

Felezhető a 25mg-os Kventiax?

Figyelt kérdés

késsel feleztem el első alkalomkor és ugy fejbevagott h kb lattam a gondolataim, aludni nagyon rosszul aludtam folyamatosan élesen álmodtam nagyrészt rosszat.

Masnap ugy neztem ki mint aki egy percet sem aludt,fájt a fejem és teljesen szétvoltam csuszva.

Azon gondolkodtam hogy lehet nem lett volna szabad elfelezni?



2017. dec. 5. 12:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezt az orvossal kellene megbeszélni. Ha a gyógyszer neked túl gyenge, vagy épp túl erős, akkor ne magad próbáld beállítani, hanem mondd el az orvosnak.
2017. dec. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igen végül megkérdeztem tőle és el lehet
2017. dec. 6. 20:29
 3/8 anonim ***** válasza:
Azta... téged ennyire fejbevágott ennyi? Én 400 mg-t szedek és nulla hatás. Nem rosszból írom, de szólj a dokidnak amit ide leírtál. Amúgy mire kaptad?
2017. dec. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
igen végül megkérdeztem tőle és el lehet
2017. dec. 6. 20:46
 5/8 A kérdező kommentje:
u sry veletlen ketszer kuldtem el. Frontin függőségem van generaziált szorongás miatt, azt akarta h az esti xanax adagomat kiváltsa ez a gyógyszer, és tudjak aludni.
2017. dec. 6. 20:48
 6/8 anonim ***** válasza:
Azért az kicsit durva, hogy antipszichotikumot kapsz alvászavarra...
2017. dec. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
seroquel neven amerikaban pl bevált gyogyszer szorongásos zavarokra kis koncentrációban... de nekem durvan beütött ez a kis mennyiség is.
2017. dec. 7. 00:01
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is.
2019. dec. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!