Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kventiax 25 mg-al kinek...

Kventiax 25 mg-al kinek milyen tapasztalata van? Mennyi idő után kezd el hatni?

Figyelt kérdés
Súlyos szorongást és paranoia miatt kaptam.

2017. aug. 25. 14:24
 1/6 anonim ***** válasza:
1-2 óra
2017. aug. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miben nyilvánul meg a paranoiád? Esetleg attól tartasz, hogy másoknak rossz véleménye van rólad, vagy más?
2017. aug. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat, hogy csak most válaszolok, de nem vagyok a legjobb passzban. Nem csak paranoia, súlyos depresszió, súlyos szorongás, komoly alvásproblémák, fóbiák.. Kétszer kaptam antidepresszánst, mindegyik más fajta volt, egyik se használt. Paranoia: engem figyelnek, rólam beszélnek, bántani akarnak.. Ez most valamennyire oldja a szociális fóbiámat, meg ezeket a dolgokat, alvás is könnyebb, de.. Még mindig bajok vannak :(
2017. szept. 4. 14:07
 4/6 anonim ***** válasza:
a fóbiáid milyenek?
2017. szept. 5. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A felsorolt problémákra ez a legjobb gyógyszer. Hosszabb ideig kell szedni, tartósan, és fog segíteni. Ajánlanám még a kognitív terápiát.
2017. szept. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Eleinte használt a Kventiax. Tudtam aludni, kevésbé szorongtam. Doktornő mondta, hogy akkor nem kell emelni. Most pár napja ingerült vagyok, vagy sírok, mint most. Felerősödtek az öngyilkos gondolataim is :( Próbálom magam lenyugtatni, nem akarom még a Xanax-t is zabálni mellé, nem mintha használna nekem bármit is.. Ideig-óráig használt ez is, meg anno nyugtató is, aztán semmi :( Szociális fóbia, félek a sötéttől, félek attól, hogy valami miatt beszélnem kell másokkal, félek az áramtól.. Sokszor a lakásból félek kimenni..Talán nincs annyi karakter, amivel le lehetne írni mindent.. Főleg, hogy elég nevetséges dolgok is vannak.. Nemsokára vissza kellene mennem orvoshoz, de már nincs bizalmam.. Pszichológushoz is járok, de ennyi erővel sámánhoz is járhatnék valami ráolvasásért, mert manipulatív, ezen felül mindent kiforgat, amit mondok, s akármiről beszélünk(pl célok), mindig kákán keres csomót; semmit nem használ. Időnként megdob pár teszttel, amiknek az eredményeit hetekig ígérgeti, hogy majd a kövi alkalommal, de semmi.. Szerinte bipoláris vagyok. Minden célomtól el akar tántorítani,s rám dumálni, ami neki szimpatikusabb..Minden alkalommal gyomorgörccsel megyek, sokszor le is mondom inkább. Pszichiáterem egy tünemény, de ez már a harmadik gyógyszer, ami nem használ.. lehet, hogy emelni kellene, azért nem jó már, lehet, hogy kellene hozzá más gyógyszer is.. De per pillanat azon gondolkodok, hogy lerakom, mert sem,mit nem javultam a hónapok alatt..
2017. szept. 8. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!