Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van még olyan akit betegesen...

Van még olyan akit betegesen zavarnak a körülötte levő hangok? Mizofònia?

Figyelt kérdés

Már egészen kicsi korom òta van ez a gondom,akkor még kevesebb dolog zavart. Pl anyukámék étkezés után ahogy "szivogatták a "fogukat. Futottam be a szobámba hangositottam fel a zenét minden alkalommal. Aztán később rosszabb lett elkezdtem lakásban élni a párommal, megőrjit ahogy eszik, ahogy alvás közben fura hangokat ad megyek ki is az éjszaka közepén is onnan inkább virrasztok. Kikészit a felettünk lakò papucskopogása, szekrényajtò csapkodása és társai. A csámcsogástòl olyan idegrohamot kapok h törni zùzni tudnék. Gyereksirástòl kutyaugatástòl szintén :(

Most van egy szuper munkahelyem amit szeretek viszont a szomszédban szoli van ahol 11 òrában hallgatom a basazus brutális dübörgését és kezdek bekattanni :( mit tegyek? Van igy még valaki?



2017. dec. 5. 16:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Barátom hasonló. Kicsit meg is ijedtem, hogy ő írta ki a kérdést:D De őt inkább csak az "evéshang" zavarja. Szegény látom, hogy küzd a dolog ellen, de látszik rajta, hogy nagyon nem bírja elviselni. De azért ha mindenféle hang zavar, nem csak egyfélére vagy "allergiás", akkor lehet érdemes lenne utánanézni, hogy milyen módszerekkel lehet ezt kezelni. Mert így egy idő tán kb. normálisan élni is képtelen leszel...
2017. dec. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Na akkor már egy hasonlò van mint én ez is valami :D ahogy olvasgattam nem nagyon van rá még kezelés vagy ilyesmi. Van az a pár bizonyos hang amitől totál kiborulok a többi szerintem attòl zavar mert parasztság mondjuk hogy a felettem lakò magassarkùban tipeg hajnalban is. Az utcán nem zavar a cipőkopogás. Tuti nem vagyok normális :D
2017. dec. 6. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!