Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy haggyam ezt abba?

Hogy haggyam ezt abba?

Figyelt kérdés

Már 2 éve vagdosom magam mert rossz az életem.

Nem tudom hogy változtassak rajta.

A szüleimmel rosz a kapcsolatom és minden kis dolgon idegesek lesznek és megvernek.

Nem tudom senkinek elmondani ezeket..

Félek hogy jobban elrontom az életemet.

Nem tudom kinek szóljak.

Volt hogy meg akartam ölni magam.

Szerinetek mit tegyek?



2017. dec. 5. 19:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%

Unalmasak vagytok már ezzel a divatvagdosással. Ez a rengeteg világfájdalmas tinike csak a Gyakoriról:

https://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=vagdosom+ma..

2017. dec. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Csak én nem divatból csinálom..
2017. dec. 6. 20:26
 13/17 A kérdező kommentje:

Nekem tenyleg vannak problémaim..

És a gyogyszerek nem segítenek.. :(

2017. dec. 6. 20:38
 14/17 anonim ***** válasza:
Ha neked az orvos gyógyszeret írt fel, akkor kell, hogy sejtse a problémáidat is.
2017. dec. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Szia! 16 éves fiú vagyok. Nekem nagyon nehéz családi helyzetem van. Kiskoromtól kezdve nevelőapával nőttem fel, aki tönkretette az egész családomat lelkileg. Most 3 hónapja költöztünk el egy nagyobb házban, és én pszihésen beteg lettem, ezért magántanulónak kellett állnom. Itthon hideg van, mivel nincs pénzünk élelemre sem, nemhogy fűtésre. Rossz a kazán más szóval. Na de itt nem rólam van szó, ezeket csak azért írtam le, hogy megértsd hogy nekem sem könnyű. Szeretnék komolyan segíteni neked, de ahoz az kell hogy megbízz bennem. És tudom milyen nehéz, mivel én sem bízok meg senkiben sem olyan könnyen. Próbáld meg egy kicsikét racionálisabban látni a világképedet, és megérteni a szüleid problémáit is. Biztos nekik is vannak. Egyébként én is pszihológushoz járok, amikor csak az anyagiak megengedik. Kitartást..
2017. dec. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
60%
Írj privátban, megadom az elérhetőségeimet. Beszélgessünk :)
2017. dec. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Áron2222222 válasza:
0%

Én személy szerint nem ismerlek.... de mondok valamit amit lehet hogy már sokan mondtak AZ NEM MEGOLDÁS SEMMIRE SEM HOGY EGY KÉSSEL BEÜLSZ EGY SÖTÉT SAROKBA A SZOBÁDBAN ÉS EL KEZDED VAGDOSNI A KEZED EZ NEM MEGOLDÁS EZ SEMMIRE SEM MEGOLDÁS HIDD EL! HIGGY NEKEM HIDD EL AMIT MONDOK! Az nem segít hogy vagdosd magad semmin sem segít érted?? Érted??? Mér akarod megölni magad mér mér mér? Nem kéne.... Gondolj bele hány embernek hiányoznál... És attól még hogy a szüleid megvernek,meg rossz a kapcsolatod velük attól még szeretnek..... És mér akarod elrontani a legszebb dolgot a világon, az életet tudod mekkora ajándék? Tudod? Nem hiszem.... És tudod hol lehetséges csak egy szebb és jobb élet? Tudod? Egy szebb élet csak is a földön van és nem a földben.... Úgyhogy kedveském kedves barátom.. Ájjál fel abból az isten verte sötét sarokból és ne vagdosd magad...... Akarsz egy szebb életet? Csak mondom hogy ahoz élned is kell méghozzá a földön....Éljék kedveském éljél

13 éves vagyok

2017. dec. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!