Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Frontin (Xanax) vagy Rivotril?

Frontin (Xanax) vagy Rivotril?

Figyelt kérdés
Nektek melyik jött be jobban? És miért?
2017. dec. 6. 09:09
 1/4 anonim ***** válasza:
A frontin. Gyorsan csillapította a szorongásom, hamar rá is szoktam, ahogy kell, és majdnem beledöglöttem, amikor letettem. 13 hónapja nem szedem, de még mindig vannak elvonási tüneteim. Remek kis drogok ezek.
2017. dec. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Én is próbáltam mindkettőt. Engem a Frontin jobban tompít, érdektelen leszek tőle. A Rivo nem azt mondom, hogy pörgetett, de legalább közönyt nem okozott. Napi 2 x 0,5 mg Frontin, ill. napi 2 x 1 mg Rivo volt az adag.
2017. dec. 6. 10:00
 3/4 szenes43 ***** válasza:
81%
Rivot szedek reggel és este 1-1 0,5 mg.-ost. Mellette levelezek,írogatok s ebéd után szunyálok egy csöppet. Mást nem is próbáltam.
2017. dec. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ördögi kör az összes. Én most próbálok lejönni a rivoról. Baromi rossz. Sose szokjatok rá!
2017. dec. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!