Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van olyan hogy kötelező bezárás?

Ricsi4488 kérdése:

Van olyan hogy kötelező bezárás?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok depresszióval küszködök és nagyon sok öngyilkos gondolattal. szphihiáterhez járok már egy ideje és mostanában nagyon elfajultak bennem ezek a dolgok és azt mondta hogy szedjek egy anti depresszánst és ha nem javul az állapotom akkor be fog küldeni szphihiátriára. én nem szedem ezeket mert régebben szedtem és csak rosszabbak lettek ezek a gondolatok. ilyet megtehet az orvos hogy az akaratom nélkül "bezárat"?

#gyógyszer #öngyilkos #depresszió #öngyilkosság #bezárás #önkárosítás #szphihiáter #szphihiátria #anti deprenszáns
2017. dec. 6. 22:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Fiatalkorú vagy, tehat a szüleid engedélyével igen. Megteheti.
2017. dec. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, az antidepresszánsoknak van egy olyan rossz hatásuk, hogy kb. egy hónap amíg hatnak. Addig rosszabb állapot is lehet mintha nem szedné a beteg, utána viszont jobb lesz.

És igen ha a szüleid is egyetértenek kerülhetsz pszichiátriai osztályra.

2017. dec. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És ha a szüleim nem eggyeznek bele?
2017. dec. 7. 14:41
 4/5 anonim ***** válasza:
szphihiátria ??
2017. dec. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szphihihátria az micsoda xD?
2017. dec. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!