Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kórházas pszichológus működik...

Kórházas pszichológus működik 18 alatt?

Figyelt kérdés

17 vagyok (fiú). Nincs pénzem "normális" pszichológusra, ezért maradna az ingyenes.


Viszont olvastam olyat, hogy mivel 18 alatti tanuló vagyok, ezért kicsit körülményesebb ezt igénybe venni és hogy az iskolaorvosnál kellene jelentkezni.


Én ezzel úgy vagyok, hogy inkább hagyom beteljesülni a sorsom (öngyilkosság), mint hogy az iskolámban keresgéljem az orvost. Kórházba elmennem sem lenne egyszerű, józanul biztosan nem merném, hát még az iskola...


Hogy kell egyáltalán egy kórházban elmondani, hogy mi van?

Azt se tudom mit akarok, csak valami segítséget...


Előbb-utóbb úgyis találkozom orvosokkal öngyilkossági kísérlet alkalmával, de esélyesebb, hogy akkor már nem sok mindent tudnak velem kezdeni ők.


2017. dec. 9. 06:09
 1/4 anonim ***** válasza:
A kerületi/városi szakrendelő pszichiátriai osztályán kérj időpontot. 18 alatt is mehetsz egyedül.
2017. dec. 9. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
Ismerős érzés
2017. dec. 9. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pszichiátria
2017. dec. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A háziorvosnál kell szerintem kérni a beutalót.De pl vannak másféle ingyenes pszichológusok is, csak nem tudom most hogy írjam neked de pl én a családsegítőkön keresztül járok ingyen pszichológushoz de hozzá sem csak olyanok járnak akik ilyen ügyben vannak hanem aki szeretne.
2017. dec. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!