Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen problémáim lehetnek,...

Milyen problémáim lehetnek, ha kiskoromban tapogatott, fogdosott, megcsókolt egy lány?

Figyelt kérdés

Én akkor 7 voltam. Ő 10. Mindeketten lányok. Nem tudom elmondani mennyire szégyellem ezt.


Online pszichológust tud valaki ajánlani? Már nem tudom cipelni ezt az érzést. 16 éves leszek egy hónap múlva.



2017. dec. 6. 10:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Lefogott és úgy nyúlkált?Vagy rászóltál és annak ellenére csinálta?Vagy hogy volt?
2017. dec. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Minél jobban emlékszem rá annál rosszabb. Online pszichológust szeretnék. A szüleim nem tudnak erről, mert félek, hogyha elmondom haragudni fognak rám vagy el sem hiszik vagy szégyellni fognak. Nem bízom senkiben.
2017. dec. 6. 11:26
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez nem úgy működik. El kell menned hozzá. Nem tudom hol élsz, kiválasztasz egyet és elmész.
2017. dec. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Neked semmi szégyellnivalód nincs az esetben.

Annak kéne szégyellenie magát, aki ilyen nyomulósan közeledett, holott te nem akartad.


Velem is történt hasonló, én férfi vagyok, kiskoromban egy zsúfolt BKV buszon egy 60-70-es vénember hozzámdörgölte nadrágon keresztül a farkát, ha jól tudom ez a frottőrizmus, de nem vagyok biztos benne és annyira nem is érdekel. Sokakkal megesik, nekem az volt a tanulságom, hogy hasonló helyzetben hangos patáliát kell csapni, és nem hagyni.


Te és én sem tettünk semmi rosszat. A másik fél tett rosszat. Tanulni kell belőle és nem hagyni magad.


Itt a jó példa: [link]

Apu ezt a kisfiút megtanította, hogy ha valaki úgy nyúl hozzá ahogy nem szeretné, akkor üssön, nyilvánítsa ki, hogy neki az nem kedves.


Sajnálom, hogy nem sikerült feldolgoznod ezt a dolgot, nekem talán azért volt könnyebb, mert egy idegen követte a tömegből, akit soha többet nem tudnék beazonosítani. tartok tőle, hogy neked nincs ilyen szerencséd.


Itt egyébként furamód van skype konzultáció is! [link]

2017. dec. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm nagyon <333 Hát ő az unokatesóm. Ritkán látom. Évente egyszer minimum.
2017. dec. 6. 20:44
 6/8 anonim ***** válasza:
62%

Nincs ebben a történetben semmi, amit akárkinek szégyellni kellene. Ez akkora marhaság, mintha azt szégyellnéd, hogy csecsemőként meztelenül fotóztak le.

Gyermekkorban játszunk. Ez a dolgok rendje. A játékaink pedig lemásolják a felnőttek viselkedését. Így készülünk fel az életre.

Én is játszottam papás-mamást, doktorbácsist a szomszéd kislánnyal. A fiúkkal meg kardoztunk, bunyóztunk, elhagyott bányaüregekbe szöktünk be, később erkélyről erkélyre ugráltunk, mint valami gibbon. Na és?

2017. dec. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó fogalmad sincs semmiről. A bunyózást vagy dokis játékokat ne keverd össze ezzel. Különben abban igazad van, hogy tényleg nem nekem kell ezt szégyellni.
2017. dec. 7. 20:20
 8/8 anonim ***** válasza:
Ebben a korban csinálunk őrültségeket, ne foglalkozz vele. Az én unokaöcsémmel azt játszottuk ilyen idősen hogy kerestünk nagyanyánknál Füles újságokat amik címlapján szereplő nőkre verük ki és az győzött aki hamarabb ment el.
2023. márc. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!