Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Volt már valaki pszichiátrián?

Volt már valaki pszichiátrián?

Figyelt kérdés
Holnap kell befekudnom de nagyon félek. Félek másokkal együtt lenni. Sulyos depressziom, pànikom és generalizalt szorongadom van. Be akarják állítani a gyogyszerem. De nagyon félek :( Tenyleg segít? Egy ideje rivotrilt es scippat szedek de már nem jók.

2017. dec. 5. 06:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! ne félj! Semmi baj nem lesz! Segíteni fog! A budapestiről tudok nyilatkozni.Ott kedves a személyzet és jók az orvosok.
2017. dec. 5. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
megírod milyen volt?
2017. dec. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Még zárt osztályon is voltam. Többször is. A generalizált szorongás miatt félsz, amit ismerek, de semmi ok az aggodalomra. Jó helyen leszel, és segíteni fognak. Ha szerencséd van, még barátokra is szert tehetsz.
2017. dec. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 szenes43 ***** válasza:
100%
3 hétig én is voltam a BP. VIII. ker. Balassa utcai klinikán és csak jó emlékeim vannak. 11 napig infúziót kaptam,lefolyt utána azt csináltam amit akartam.Az ajtó állandóan nyitva volt.Írtam,olvastam,beszélgettem,teszteket töltögettem ki.Lettek barátaim,sorstársaim.
2017. dec. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
27%
Meztelenre levetkőzni az orvos és a nővérek előtt nem egy jó dolog volt.
2017. dec. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

#5


Ezt hogy érted? Miért kellett azt megtenni? Leírnád? Ez elég bizarul hangzik. :(

2017. dec. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
74%
Rovarirtóként havonta megfordultam ott. :-))
2017. dec. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
80%
Nem értem miért 0%-os a válaszom. Velem így történet és sokan másokkal is.
2017. dec. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 szenes43 ***** válasza:
Nekem csak a személyimet vették el meg kijelölték az ágyamat de nappal szabadidő ruhában mászkáltam,este meg pizsamába öltöztem. Minden szerdán ágyneműcsere amit nekünk kellett felhúzni. Meztelen csak a fürdőben voltam míg zuhanyoztam,igaz a fürdő és a wc. ajtót belülről nem lehetett beriglizni.
2017. dec. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
2 hete vagyok bent. Az első pár nap jó volt mert lettek barátaim de ők elmentek. A többiekkel Nincs közös témánk és rosszabbul lettem. Karacsonyra csak 1naora engednek haza de húzzák a szájukat mert még nagyon szorongok. :(((
2017. dec. 20. 21:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!