Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Félek pszichiáterhez menni,...

Félek pszichiáterhez menni, szerintetek lehetne másképp gyógyszert szerezni?

Figyelt kérdés
A pszichológus azt mondta h nekem kell antidepresszáns, mert nem fogom bírni anélkül (nyugtató/szorongásgátló nem használ) pánikrohamaim vannak, Anyukám is pánikbeteg. 1x voltam már pszichiáternél, de annyira rosszul voltam, h nem tudtam bent maradni a rendelőben..és itthon is olyan rosszul vagyok, h már nem bírom. Szerintetek úgy nem lehet h felhívjuk az orvost, és telefonba elmondom mi a ajom és ugy ir fel gyógyszert?
2017. dec. 13. 14:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem,úgy nem lehet.
2017. dec. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A szorongás miatt már agorafóbiád is van. Ismerem, mert nyakig benne voltam. Vegyél be több nyugtatót, és kísérővel menj, majd mondj el mindent az orvosnak, mindent meg fog érteni, és annyi/olyan gyógyszert ír fel, amennyire/amire szükséged van.
2017. dec. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
de lehet. Hívd fel, mondd meg, hogy segítséget szeretnél de nem mersz kimenni otthonrol annyira rosszul vagy
2017. dec. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyetlen pszichiáter nem fog látatlanban gyógyszert felírni. Nem értem, hogy a pszichológushoz el tudsz menni, a pszichiáterhez meg nem?
2017. dec. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Azzal remélem tisztában vagy, hogy a betegséged egy kitalált betegség. Az elméd generálja és simán leállíthatnád.. De ehelyett mindenki lesüllyed a nyugati orvoslás szintjére sajnos és mérgezi a testét ezekkel a vegyületekkel amik aztán minden élettani folyamatot összekuszálnak és olyan függést okoznak...
2017. dec. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Frontin, xanax sem használ.

Anyukám volt pszichologusnál, mert azt kérte h először szülő menjen el, meselni rólam, bár már ismer a pszichologus mert régebben sokszor voltam nála. Ő mondta, hogy ez már akkora fokú szorongás, hogy nem fogom bírni gyógyszer nélkül.

2017. dec. 13. 16:47
 7/9 A kérdező kommentje:
Utolsó, lehet h neked még sose volt ilyened, vagy talán ennyire erős vagy, de hidd el amikor naponta 5x rádtör, és nem kapsz levegőt, remegsz, és azt érzed mindjárt meghalsz, nem tudod kontrollálni magad, az, h arra gondolsz-ezt csak az agyad műveli- nem lesz jobb, mert olyan valóságos az egész...
2017. dec. 13. 16:54
 8/9 anonim ***** válasza:
Az első alkalom nehéz, de bármi történik, maradj ott! Hozzá fogsz szokni, és sokadik alkalomnál már nem fogsz félni. Tudom, mert én is rettegtem. De épp azért van ott, hogy segítsen! Kísérjen el valaki, és minden rendben lesz! És amikor sorra kerülsz, ő is tud segíteni, mondhat olyan kognitív viselkedésterápiás módszereket, amiket gyakorolva javulhatsz. Van elég gyakorlatuk hozzá, hogy elmulasszák a rohamodat! Tényleg!
2017. dec. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Felhívhatod előtte.

Esetleg vegyél be valamilyen természetes nyugtatót, amit vény nélkül is megkaphatsz, és úgy menj el. Én megértem a problémádat, de tudnod kell, hogy az orvos részéről nagy felelőtlenség lenne látatlanban felírni gyógyszert.


22/N

2017. dec. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!