Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha beveszek több frontint...

Ha beveszek több frontint lehet bajom?

Figyelt kérdés
Ma voltam pszichiáternél kiderült hogy bipoláris zavarom van,írt fel frontint meg még egy fajta gyógyszert, elmondtam neki hogy vannak öngyilkos gondolataim,és most megint előjött,ha beveszek 2-3 (0.25mg) frontint jobban le fogok nyugodni? (ma kezdtem el szedni),egyszerűen nem tudok mit kezdeni magammal

2017. dec. 14. 21:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Nem lesz bajod ennyitol. A 0,25mg a legkisebb kiszereles. De ha sose szedted akkor 1szemtol is elalmosodhatsz elsore. Vegyel be egyet v 2t meglatod hogy elalmosodsz. Neha en tuladagolom de caak szedelgek stb nem eri meg.. meghalni meg nagyon rengeteg kene belole.
2017. dec. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Ha többet veszel be, csak megnyugszol, elálmosodsz. Ha még többet, akkor elalszol, de semmi bajod nem lesz.
2017. dec. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
Konzultalj megegyszer az orvosoddal. Ha ongyilkos motivacioid vannak, a Frontin nem lesz eleg.
2017. dec. 15. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
68%

Jobb ha nem veszel többet. Én egy ideig alkohollal vettem be mindennap 10-15 szemet, és hát.. érdekes dolgokat váltott ki belőlem, bár az nem 0.25-ös volt, de inkább nem részletezem. Amikor meg abbahagytam, kegyetlen szarul voltam tőle jó ideig. Nem tudom mennyire súlyosak a tüneteid, egy szem 0.25-ös nem tudom mennyire lesz hatásos neked, de jobb ha nem kísérletezel vele, mert nagyon nagyon függő lehetsz tőle. Én inkább a pszichoterápiát javasolnám, például Thalassa ház, Tündérhegy, stb..

Ha van kérdésed, írj nyugodtan.

2017. dec. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%
Én altatónak használom, de az a baj vele, hogy egyre több kell, hogy el tudjak aludni. Akármennyit vesz be belőle az ember, meghalni biztosan nem fog tőle.
2017. dec. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%
Mennyit írt fel a doki? Annyit vegyél csak be, mert nem is vagy még hozzászokva. Ha kevésnek találod, akkor igyál meg pár bögre citromfű teát, és szedjél B vitamin komplexet, és magnéziumot. Tanulj meg relaxálni, és irányítsd az agyadat tudatosan. Ne az agyad irányítsa a gondolataidat. Meglátod sikerülni fog!
2017. dec. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Pecsi vagy?
2017. dec. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
77%
A frontintól ugyan alszol, de nem erre való! Alváshoz max. altató. Ne szedd, inkább légy álmos, mint agyhalott!
2017. dec. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
84%
Egy ideje tök mindegy miért mész pszichiáterhez, borítékolható, hogy a bipoláris bélyeget kapod. Frontint sima rosszkedvre is adnak. Sajnos. Melyik a másik gyógyszer? Az lehet a nagyobb gáz.
2017. dec. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
55%
A Frontin betegtájékoztatójában az van írva, nyugtató-altató.#8 A neurológus is estére javasolta. Ha napközben szeded, olyan álmosnak és fáradtnak érzed magad, hogy baleset is érhet. Kórházban is azt adják, ha valaki nem tud aludni.
2017. dec. 20. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!