Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha beveszek néhány Frontint,...

Ha beveszek néhány Frontint, és rosszul leszek, annak milyen következményei lesznek? (17/l)

Figyelt kérdés
Nincsen semmilyen mentális betegségem, nem akarok öngyilkos lenni, szó sincs ilyenekről, csak holnap lesz egy kb egy órás "esemény", amit máshogy nem tudnék megúszni. Csak enyhén leszedált állapotba szeretnék kerülni, hogy ne kapjak sírógörcsöt/pánikrohamot, hanem nyugodtan le tudjam sz@rni. Egy ilyen hatás eléréséhez mennyit kéne bevennem, (0,25 mg) és meddig tartana? Mi a legrosszabb ami történhet? Ájulhatok el, kihányhatom, és vihetnek egyből a zártosztályra, onnan meg a gyámhatóságra, a szüleimet pedig a börtönbe? Ugye nem?

2017. máj. 1. 15:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
27%

Jézusom.................

Még, hogy te nem vagy mentális beteg! Dehogynem! Akinek ilyenek jutnak az eszébe, csak azért, hogy elkerüljön valamit, ami számára szokatlanabb, és kellemetlen! Inkább dolgozz azon, hogy az életbe soha semmihez ne kelljen nyúlnod és saját magad fejben oldd meg a gondjaidat!!

2017. máj. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
30%

Hát nem tudom..

Én sokszor tonna számra szedem a Frontin Xanax-al de nekem semmi hatása..

2017. máj. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
43%

Hát ha úgy gondolod, és muszáj, akkor maximum egyet vegyél be, egyet pedig vigyél magaddal. Ha túl sokat veszel be, rosszul lehetsz, vagy nagyon elálmosodsz stb. A nyugodt leszarást pedig egyszerűen gyakorolni kell, és menni fog.

Próbálj másra gondolni, "kívülállóként" tekinteni a helyzetre,ne engedd,hogy a helyzet érzelmileg megérintsen.

Amikor nagyon gáz van, és érzed, hogy jön a pánik, kezd el azon gondolkodni, mit kell holnap vásárolni, tervezz,stb. vond el tudatosan a saját figyelmed. Még sok ilyen helyzettel találkozhatsz az életben és muszáj megtanulni kezelni, gyógyszer nélkül, vagy legrosszabb esetben minimális gyógyszerrel.

2017. máj. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
43%

Először is ne a legrosszabb kimenetelt próbáld meg elképzelni! Nem tartom jó ötletnek, hogy más gyógyszerét használd (gondolom, ha neked lett volna felírva, az orvos adott volna utasítást arra vonatkozóan, milyen adagban kell szedni*), de ha már mindenképpen eldöntötted, kettőnél többet semmiképpen ne vegyél be belőle! (Nem lehet tudni, rád hogyan hat. Én pl. 3 db 0.25-östől elalszom.) Legyen nálad egy üveg ásványvíz, és ha nem érzed magad jól, azonnal irány a doki!


*18 éves kor alatt nem ajánlott a szedése. Olvasd el a használati utasítását, és ennek tudatában dönts, hogy érdemes-e kockáztatni!

[link]

2017. máj. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
28%
Nem vagytok ti normálisak... Egyet sem lenne szabad bevennie. Egyetlen szemet sem!
2017. máj. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 ankap1975 ***** válasza:
100%
A legnagyobb baj, ami történhet, hogy megszokod, hogy a nehéz szituációkat úgy kezeled, hogy beveszel valamit. Ami rontja az önbizalmad, hiszen megerősíted magadban, hogy az nehéz helyzet, frontin nélkül nem tudnád elviselni. Ez eléggé csúszós lejtő, inkább nézz szembe bátran a szituációval gyógyszer nélkül. FOgadd el, és érezd át az érzést - a legtöbb probléma a negatív érzelmek elkerüléséből fakad.
2017. máj. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
50%

Nagy túróst, csak ennyi a baj vele! Igaz már ez sem kevés, mert egy életre megnyomoríthatja lelkileg, ha most nem képes az elején megbírkózni a bajokkal! Ez már önmagában egy korcs személyre vall.

De, hogy ezt még fokozza, utána sokkal rosszabb lesz. Pánikbetegség, depresszió, szorongás, tévképzetek, hallucináció, szédülés, rosszullét, összeesküvés elméletek gyártogatása, paranoia. Csak néhány kis apró "melléktünet" ezen szerek szedésétől!


Jaaaaaaaaaa......... hogy ők nem beszélnek róla? Ugyan miért is tennék? Már nyakig benne vannak akik szedik, enélkül már nem is tudják elképzelni az életüket, nézd meg egyiket is marék számra szedik, fel se tűnik már, hogy mi van?

Ezek szoktak üveges béna tekintettel lézengeni, ezek vannak leszedálva, ezek lesznek agresszívak és dühödtek, fékezhetetlenek, ha nem kapják meg a maguk kis napi kőkemény drog-dózisát!!!


De te csak nyugodtan csináld kérdező, mint hogy egyszer átessél a tűzkeresztségen. Ennyire béna már nem lehetsz és életképtelen!

2017. máj. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
43%
Én egy szemtöl is bealszok.
2017. máj. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
22%
Kedves kerdezo! 16 ebes lany vagyok, es a fent emlitett szerbol volt, hogy egyszerre nyolcat bevettem. Ennek ellenere en azt ajanlom egyet vagy kettot hasznalj, amennyiben ez lesz vele az elso alkalmad. Nem leszel rosszul, nyugi! Nagyon is jol leszel ha beveszed, ugyhogy nem lesz egyeb dolgod mint elvezni hogy benned van es varni hogy hasson! Es nem banod meg. Ezzel gond nem lehet, csak 1. Fuggo lehetsz. Nem elso alkalomtol, egy het folyamatos szedes utan. Vagyis nalam ugy volt. En masfel eve szedek minden nap 0-25*1-től 0,25*8-ig. Nem elirtam, tenyleg 2mg..
2017. máj. 2. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
43%
Elottem levo valaszadonak pedig nincs igaza, ez teljesen jol kordaban tarthato, es igen, voltak elvonasi tuneteim, de soha nem voltam miatta agressziv, es hatas alatt sem! Legrosszabb elvonasom 2 honapos volt, es 1x volt, hogy sirogorcsot kaptam, meg ismetelgettem "miert".. Kepzeld, akkor is beszamithato voltam teljes mertekbe, jartam iskolaba igaz nem fenyes atlaggal, de amiota megvan, ket bukast kijavitottam, es mindenbol egy jeggyel jobb vagyok mint akkor... Kedves kerdezo figyelmet meg 1 dologra hivnam fel! Ugy gondoltam meg korai ezt feszegetni, de jobb idoben, minel hamarabb! Tehat.. Van 1 bizonyos dolog, a tolerancia. Talan tudod mit takar, de ha megsem, elmondom, mert fontos tudnod. Ha arra adnad a fejed, hogy gyakrabban bevedd, esetleg naponta vagy naponta tobbszor is, akkor egy ido utan nem fog ugyanolyan eroteljesen hatni a megszokott mennyiseg. Ilyenkor ket lehetoseg van: abbahagyod egy idore (kb 1-2 het elegseges) vagy noveled az adagodat. Ezert azt tanacsolom, a legelso alkalomnal tisztazd magaddal, mennyi a maximum, amennyit sose lepsz at! Ezek ismereteben kivanok neked sok szerencset, panikmentes napot/eletet!
2017. máj. 2. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!