Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Csak a tinikor teszi azt ami...

Csak a tinikor teszi azt ami velem van?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok. Egy ideje folyton olyan lehangolt vagyok. Nincs is különösebb okom rá csak eszembe jut valami és teljesen elmegy a kedvem az élettől. Egyszer túl jó kedvem van aztán hirtelen nagyon rossz. Iskolából heteket hiányzok mert nem akarok emberek közé menni. Volt hogy szándékosan igyekeztem megbetegíteni magamat hogy kiírjon az orvos. Néhány osztálytársam is zaklat, többször sírtam is emiatt de arra gondoltam lehet ezt is csak én veszem túl komolyan, de emiatt is félek odamenni. Néha napokig ki sem megyek a szobámból csak wc-re, becsukom az ajtómat és egész nap bent fekszek. Volt hogy nem is ettem napokig. Többször arra gondolok hogy jó lenne meghalni, nem hiszem hogy megtenném mert nem merem tudom jól de sokszor úgy vagyok vele hogy mégcsak nem is bánnám, semmit nem veszítenék, egy életem van de akkor sem érdekel. Volt hogy 2 napig nem ittam egy kortyot sem hogy szomjan haljak, de végül persze ittam valamit. Tudom betegen hangzik én se tudom hogy jutott eszembe de nagyon ideges voltam az iskolai meg az itthoni dolgok miatt is, amiket nem részletezek. Miért érzem ezeket? Ez csak tinikor és mindenkinek van hasonló? Vagy valami baj van velem? El fog múlni magától?
2017. dec. 15. 17:41
 1/4 anonim válasza:
Az öngyilkossági hajlam egyáltalán nem normális. Tinédzser vagyok de még soha nem gondoltam, vagy tetten ilyeneket mint te. Szerintem beszélj a szüleiddel és menjetek el egy pszichológushoz. Mert ez tényleg nem normális...
2017. dec. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem depresszió
2017. dec. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Keress fel egy pszihológust. Talán ő majd kideríti a probléms eredetét
2017. dec. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Depresszió vagy bipoláris zavar.
2017. dec. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!