Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez normális az én koromban?...

Ez normális az én koromban? 12/lány

Figyelt kérdés

1.Az lenne a kérdésem hogy a kamaszkorra jellemző a gyakori hangulatingadozás? (Igazából még kamasznak sem érzem magam,mivel én jobbnak éreztem a gyerekkort és nem szeretnék felnőni. Egyszerűen annyira abszurd hogy gyerekként alapozzuk meg az elkövetkezendő évtizedeinket.)


3.A kamaszkor velejárója lehet az is hogy néha rettentő gyerekes vagyok, néha még inteligensebbnek érzem magam a társaimnál? (Nem ugyanazok a témák foglalkoztatnak.)


És nem ehez kapcsolódóan:néha azt érzem hogy figyelnek.


Ez teljesen normális az én koromban?

(Tudom hogy a "normális" relatív fogalom...)


12/l



2017. nov. 3. 20:48
 1/2 anonim ***** válasza:

1.Az lenne a kérdésem hogy a kamaszkorra jellemző a gyakori hangulatingadozás?

Igen, abszolút :D és nálam „életem szerelme” is állandóan változik. Ha egy sráccal egy napnál tovább össze vagyok zárva (nyilván ahol egy fiú van, nem pl egy osztály... De ott is hamar kiszemelek valakit :D), tutira beleesek. Aztán meglátok valaki mást, és el is felejtem az előzőt :P


2. Nincs :P


3.A kamaszkor velejárója lehet az is hogy néha rettentő gyerekes vagyok, néha még inteligensebbnek érzem magam a társaimnál?

Ez teljesen változó, nálam például nem volt kimondottan ilyen, de én még most is szeretek plüssökkel aludni, és csendben utálom az összes korombelit, akik mind egyformák.


15/l

2017. nov. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Az 1.-es, meg a 3.-as teljesen normális. A "néha azt érzem, hogy figyelnek" dolog meg nem.
2017. nov. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!