Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Holnap megkérdezem az orvosoma...

Holnap megkérdezem az orvosomat is, de tapasztalatotok szerint melyik antidepitől nem számíthatok libidó csökkenésre?

Figyelt kérdés

4 hónapja szedem az Escitalopram (Cipralex) nevű Ssri. típusú antidepresszánst. Eleinte libidó emelkedést tapasztaltam, de már pont, hogy csökkent az érdeklődésem. Tapasztalatból tudom, hogy ha abbahagyom az ssri. típusú gyógyszert akkornagyon korai magömlésem lesz egy jó ideig, ezért mindenképpen egy másik ssri.-re szeretnék váltani.

Tudom, hogy a Wellbutrin nem okoz libidócsökkenést de ha arra váltok akkor hónapokig szinte lehetetlenné válik a közösülés a korai magömlés miatt.

Ti mit tanácsoltok? Köszönöm előre is.



2017. dec. 17. 12:00
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Minden antidepresszáns okozhat libidó csökkenést. Én a legnagyobb tisztelettel azt tanácsolom, hogy ne szedd semelyiket, hanem inkább verd ki az együttlétek előtt.
2017. dec. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szexuálpszichológust tanácsolok és ajánlatos egy kis önuralmat is gyakorolni,mert senki sem születik "tökéletes szeretőnek",elhiheted.
2017. dec. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha kell szednie antidepresszánst, akkor minek tanácsolsz ekkora hülyeséget, hogy ne szedje??!! Kedves kérdező, szerintem az első válaszolóra ne hallgass, mert hülyeségeket ír. A pszichiáter gondolom nem véletlenül írta fel a gyógyszert.

Szerintem ezt a problémádat a pszichiáter felé jelezd és ne itt olvasd ezeket az eget meszelő hülyeségeket.

2017. dec. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!