Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van itt olyan férfi aki...

Van itt olyan férfi aki szedett már Mirtazapint?

Figyelt kérdés

2017. dec. 17. 17:02
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Igen,én szedtem ,de nem hatott , csak szedtem egymás után,egyszer egy levéllel fél nap alatt,mert cukorka íze volt. :)
2017. dec. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
#1 A kérdezőt az érdekli igazából,hogy okozott-e nálad libidócsökkenést..
2017. dec. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ne haragudj kedves utolsó de te miről beszélsz?

Nem vetted be a gyógyszeredet???

2017. dec. 17. 17:10
 4/6 anonim ***** válasza:
33%
Inkább az a baj,hogy te nem vetted be..
2017. dec. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
58%
Én szedtem egy ideig. Altatóként működött, mert mindig kiütött, de a hangulatom nem lett jobb tőle. Valahogy szarul voltam, de nem tudtam, hogy a gyógyszertől, vagy az alap betegségtől, így abbahagytam a szedését.
2017. dec. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Tamani ***** válasza:
58%

Antidepresszáns. Általában fiatalabb depressziós betegeknek írják fel.


A gyógyszer keményen beleszól az agy kémiájába, de hatást csak legalább egy hét után fejt ki. A szervezetnek hozzá kell szoknia, ami nehéz, ha nem rendszeresen, az előírt adagban szedi az ember. Emellett nagy szükséged van a pszichiátereddel való őszinte és teljes együttműködésre. A gyógyszer önmagában nem gyógyíthatja a depressziót, de a gyógyszer, az orvosod, és te együttesen IGEN.

Türelem, és kitartás! Nagyon biztonságos gyógyszer, sajnos igenis tud okozni alvászavarokat, libidócsökkenést és hangulatingadozást.

Ha ez neked nem elfogadható, beszélj az orvosoddal alternatíva keresése céljából!

2017. dec. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!