Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mikortól vesztette el a...

Mikortól vesztette el a karácsony a varázsát számodra? Vagy még mindig sikerült megőrizni az érzést?

Figyelt kérdés
2009. szept. 22. 18:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát én annyit tudok mondani, hogy már tudom , hogy nincs Jézuska de attól még mindig alig várom hKarácsony legyen:P Mert az a szeretet ünnepe! És az ajándékoké XD
2009. szept. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
én 3 éve úgyérzem h úgy telik mintha azt kívánná mindenki h csak legyünk túl rajta és feküdjünk már lefele..:(
2009. szept. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Sajnos egyet kell értenem az előző válaszolóval. :S
2009. szept. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok oda ezekért az ünnepekért meg ajándékozgatások ért, engem valahogy nyomaszt az egész, ez a jaj most legyünk boldogok meg minden. Várom mindíg hogy végelegyen.
2009. szept. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Kiskoromban nagyon szerettem. Jó volt valahogy nézni, ahogy esik a hó... Akkor még mindennek volt varázsa. Ahogy nőttem, valóban elveszett.
2009. szept. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én is elvesztettem a varázst a gyerekkorral. Próbáltam visszahozni, mindnet kitaláltam. Az éneklés nagyon jó. Nekem a jó kaják nem jelentenek varázst, és általában az ajándékok sem. A karácsonyfa, az igen, habár csak gyökereset veszünk és kicsit, ne kelljen elpusztítani egy igazi fát. Inkább csak a csillogás, a meghittség, zenehallgatás, kint hideg van, bent a meleg otthon, ezek. Voltam néhány karácsony idején meleg éghajlatú helyen. Rövidnadrág, ajándékok, fürdőzés a tengerben. Ez nem karácsony. Jó életforma, de semmi köze a karácsonyhoz. Az is jó, hogy a családtagok, rokonok összejönnek.
2009. szept. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Én 14 éves vagyok, de nekem a karácsony, a kedvenc ünnepem volt mindig is :D

A rokonok, a karácsonyfa (egész nap mellette ülök, én díszítem fel..)

Az ajándékozás a kedvenc részem.. ahogy az én kis pitiáner ajándékaimon mennyire örülnek anyáék, mamámék.:D

Kinnt sajnos ritkán esik a hó. tavaly se esett:( De azért a varázs az megvan....


!!!!!!!!!!!!!!!!!DE!!!!!!!!!!!!!


Az ajándékozás után, minden megszűnik.... mennek a saját ajándékaikkal külön szobákba.. de ez már olyan mint amikor szülinapokon, mindenki megnézi az ajándékát..


14/L

2009. szept. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem vesztettem még el, még mindig várom a karácsonyt. Nyilván már nem olyan, mint amikor még kisebb voltam, de még most is szeretem a karácsonyt, mint a szeretet ünnepét.
2009. szept. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom mikortól, de gyűlölöm a karácsonyt, az összes kereszténység által átvett ünneppel együtt.
2009. szept. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom.. Én még mindig várom a karácsonyt.:) De valahogy már tényleg nem olyan mint kiskoromban... A hó se esik már úgy... Meg minden olyan más lett valahogy ahogy felcseperedtem... :/
2009. szept. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!