Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit jelent számodra a karácsony?

Mit jelent számodra a karácsony?

Figyelt kérdés
Hogyan vélekedsz róla, milyen érzések vesznek körül, mikor az ünnepre gondolsz. Magányosok és családosok valamint titkos szerelmesek válaszait is várom.
2009. nov. 19. 07:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
nekem már semmit, de gyerekként nagyon szerettem. most csak a szégyenkezés van, hogy idén se adok senkinek semmit, meg az erőltetett mosoly.
2009. nov. 19. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
egy gonddal több .......
2009. nov. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Semmit,leginkább gyomor idegem van,hogy karácsony fát kell vennem és nincs egy fillérem sem,ajándékot meg végképp nem tudok venni......Szóval csak egy nyüg.
2009. nov. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Párkapcsolatban élek és IMÁDOM a karácsonyt!!!!Nem tudom h miért , de még az emberek is másak!A hangulat is..minden! A város is csillog-villog, midnenki nyüzsög, vásárolgat..Én egész nap kajákat készitek, aztán a párommal feldiszitjük a fát, , persze közben mennek a karácsonyi zenék...Aztán meglátogassük a szülőket, majd jöhet az ünnepi, romantikus:) vacsi..aztán elmegyünk templomba és már a haverokkal térünk haza
2009. nov. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
09:35 vagyok. És számodra mit jelent??:D
2009. nov. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
100%

A családi öröm jó esetben nem korlátozódik 2 napra.

Számomra a karácsony az eredeti, ősrégi ünnepet jelenti:

"Natalis Solis Invicti": A legyőzhetetlen Nap születése.

Ettől kezdve (a téli napfordulótól)a sötétség visszavonul, egyre hosszabbak a nappalok, egyes hormonok is beindulnak...

2009. nov. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Mit jelent a multiknak a karácsony? Na, szinte el is mondtam a lényeget.
2009. nov. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Imádok karácsonykor bezabálni.
2009. nov. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
hát lehet most ezt nem kéne mondani de egy sima szüke hétköznap számomra :) ja és zárva vannak a boltok is tök szar. semmit se jelent már a mi családunknak a karácsony mig kicsi voltam igen de most már semmit.
2009. nov. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
63%
Sok ajándékot!
2009. nov. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!