Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért teszem ezt?

Miért teszem ezt?

Figyelt kérdés
Ha bánatom,dühöm van akkor csak fogom a pengét és belevágok párszor a karomba és nézem ahogyan folyik a vérem, majd szörnyülködök a hegemen.
2017. dec. 26. 04:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert hülye vagy. Majd ha mélyebbeket vágsz, és szeretnél normális életet élni, majd szégyenkezel a hegek miatt...
2017. dec. 26. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
24 éves vagyok...eddig se volt életem,ezután se valószínű.
2017. dec. 26. 05:23
 3/6 anonim ***** válasza:

Megértelek. De amúgy attól se lesz életed, ha vagdosod magad.

Nekem is szép hegek díszítik a karom, de így utólag jobb lett volna más módszert alkalmazni, mert most magyarázkodhatok és takargathatom életem végéig.

2017. dec. 26. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ja és kérdésre válaszolva: figyelemfelkeltés. Amiért ezt a kérdést is kiírtad. Még ha tudatalatt is, de ha annyira rejtegetni akarnád, amit csinálsz, akkor nem született volna meg ez a kérdés sem.

De itt sajna nem fog tudni senki segíteni. Persze páran írják az alap dolgokat, hogy meditálj, meg menj pszichológushoz, ne idegeskedj annyit, stb. Pár ugyanilyen cipőben járó emberrel beszélhetsz, aztán ennyi, érdemi segítséget csak a környezetedtől kaphatsz. Persze sose lehet tudni.

2017. dec. 26. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Önsértésnek hívják és sok oka lehet melyet pszichológus/pszichiáter szakember tud eredményesen felderíteni és kezelni! Gyógyulást és Boldog karácsonyt kívánok! :)
2017. dec. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Egyetértek az előzővel, keresetek fel egy szakembert! Minél előbb!
2017. dec. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!