Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért utálom ennyire, ha néznek?

Miért utálom ennyire, ha néznek?

Figyelt kérdés
Akármit csinálok,az az érzésem,hogy engem bambulnak. Nagyon zavar,ha csak úgy lesnek. Más az,ha mondani akarnak valamit. De ha ok nélkül néznek,az igenis bosszant. Ki van még így vele?

2017. dec. 27. 02:31
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
Mindenképpen ellenőrizni kell először is az alábbiakat: nem lóg-e valami az orrodból, nincs-e hátul kiszakadva a nadrágod és nincs-e rajtad felemás zokni.
2017. dec. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is így vagyok vele, de nagyban függ a hangulatomtól és az illetőtől is, hogy ez mennyire zavar.

De hát mit lehet ezzel tenni, sokakat az is zavar, ha az utcán csak úgy rápillantanak, pedig ez elkerülhetetlen. És egyébként szerintem a legtöbb ember így van ezzel, hogy nem szeretik ha ok nélkül bámulják percekig, csak aki ezt legkevésbé bírja, annál elhatalmasodhat a szociális szorongás.

2017. dec. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
62%
Ha szorongsz is tőle néha,akkor lehet szociàlis fobia vagy depresszió és egyik adódik a másikból.tapasztalat.
2017. dec. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
62%
#1 pofánvernélek téged egy ilyen kijelentésért
2018. nov. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
62%
Az elsőn csodálkozom hogy még megvan az összes foga
2019. jan. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!