Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbetegségből mennyi idő...

Pánikbetegségből mennyi idő alatt lehet meggyógyulni? Szedem a Helex SR 0,5-t

Figyelt kérdés
Szedem a Helex SR 0,5-t reggel este 1-1. Egy hete szedem jól vagyok, most állt be, h teljesen jól vagyok. Gondolom közben emelni kell az adagon. Mennyi ideig kell szedni?
2017. dec. 29. 23:47
 1/3 A kérdező kommentje:
Nagyjából 1 éve kezdődhetett. Először csak fülem kezdett zúgni, majd szédültem, aztán végtag zsibbadás, fáradtság, de pajzsmirigy alulműködést is állaőpítottak meg, aztán szedtem rá hormon tabit, de túl szedtem, így heves szívdobogásom lett, de miután jó volt a véreredményem, még mindig a pulzusom nagy volt 90-95. Akkor döbbentem rá, h itt más probléma is van.
2017. dec. 29. 23:50
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyjából 1 éve kezdődhetett. Először csak fülem kezdett zúgni, majd szédültem, aztán végtag zsibbadás, fáradtság, de pajzsmirigy alulműködést is állaőpítottak meg, aztán szedtem rá hormon tabit, de túl szedtem, így heves szívdobogásom lett, de miután jó volt a véreredményem, még mindig a pulzusom nagy volt 90-95. Akkor döbbentem rá, h itt más probléma is van. Rendszeresen szedők véleményét kérdezem. Aki csak akkor kapja van,amikor rosszul van, abból tudom, h nincs kiút.
2017. dec. 29. 23:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én is most kaptam ilyet, és nálam azt mondta, hogy ezt az adagot kell tartani mert nyújtott hatású, tehát egész nap hat. Jobbulást! :)
2018. febr. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!