Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van olyan aki kigyógyult a...

Van olyan aki kigyógyult a pánikbetegségből, agorafóbiából? Hogyan? 22/F

Figyelt kérdés

Kb. 17 éves koromban kezdődtek a tünetek. Az állapotom miatt otthagytam az egyetemet is. Erőltettem, gyakoroltam pedig azokat a szituációkat, helyszíneket ahol rosszul éreztem magam. Naponta végigcsináltam őket de folyamatosan szorongtam. Esetenként rohamok is voltak.


Voltam pszichológusnál, pszichiáternél is. Antidepresszánst szedtem de ma már nem szedem csak nyugtatót ha szükséges havi pár alkalommal.


- Érdekelne az is hogy kinek milyen előzmény után kezdődtek el a tünetei? Én 16 évesen szakítottam a barátnőmmel, 2 éves kapcsolat volt és valószínűleg megviselt.



2017. nov. 26. 17:54
 1/4 anonim ***** válasza:
2017. nov. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy a szakítás alakította ki nálad, max utolsó csepp volt a pohárban. Áss mélyebbre, és segítséggel próbálj rendet tenni a fejedben, engedd el a régi sérelmeket. :)
2017. nov. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szia!

Én 12 éves korom óta vagyok agorafóbiás.Vannak jobb és rosszabb pillanatok.Az általánost máig nem tudom,hogy jártam ki épp ésszel annyit voltam rosszul.A gimibe jobb lett simán bejártam de! csak oda -vissza és a vonzás körzetébe tudtam létezni.Érettségi után volt a holtpont egy főiskolát és két okj-t hagytam ott emiatt.Most ott tartok,hogy sikerült találnom egy sulit/képzést ami tetszik és "jó" helyen van és be tudok járni.Én 3 fajta gyógyszert szedtem nem éreztem semmit tőlük maradtam én is a nyugtatónál ha szükséges.Megvoltak a gyakorlatok is nem sokat értek.Nekem akkor kezdődött amikor több időre táborba mentem.Nem kívánom senkinek!Szerencsére ez csak addig tartott amíg haza nem értem aztán egyszer már nem múlt el és állandó lett mindegy,hogy csak a suliba vagy a közértbe mentem.Kitartást remélem neked sikerül kijönni belőle!! ;)

22/L

2017. dec. 17. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia!

Én 12 éves korom óta vagyok agorafóbiás.Vannak jobb és rosszabb pillanatok.Az általánost máig nem tudom,hogy jártam ki épp ésszel annyit voltam rosszul.A gimibe jobb lett simán bejártam de! csak oda -vissza és a vonzás körzetébe tudtam létezni.Érettségi után volt a holtpont egy főiskolát és két okj-t hagytam ott emiatt.Most ott tartok,hogy sikerült találnom egy sulit/képzést ami tetszik és "jó" helyen van és be tudok járni.Én 3 fajta gyógyszert szedtem nem éreztem semmit tőlük maradtam én is a nyugtatónál ha szükséges.Megvoltak a gyakorlatok is nem sokat értek.Nekem akkor kezdődött amikor több időre táborba mentem.Nem kívánom senkinek!Szerencsére ez csak addig tartott amíg haza nem értem aztán egyszer már nem múlt el és állandó lett mindegy,hogy csak a suliba vagy a közértbe mentem.Sajnos megoldással nem tudok szolgálni.Kitartást remélem neked sikerül kijönni belőle!! ;)

22/L

2017. dec. 17. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!