Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Alvászavar, depresszió,...

Alvászavar, depresszió, szorongás esetleg valami más?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Segítségeteket szeretném kérni. Össze vagyok zavarodva az utóbbi időben. Nagyon zavar hogy sokat alszom. 13-14 órákat.Álmomban feszítem az állkapcsom mert ébredés után a halánték két oldalán ahol ha erősen harapsz ott az az izom fájni szokott egész nap. Ezelőtt másfél hónapja 6-7 óra elég volt. Azt mondják stresszelek esetleg depresszió lehet az oka. Keveset eszek pedig elég nagy étvágyam volt. Próbáltam vitamint kúrát nem segít. Próbáltam vas tablettát az sem segít. Próbáltam hogy hamarabb felkelek de leragad a szemem. Orvosnál minden rendben volt. Tippeket szeretnék mi lehet, esetleg tanácsot mit tegyek? Volt valaki hasonló helyzetben?

Köszönöm válaszokat! 25/F



2018. jan. 2. 20:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Az én depresszióm is étványcsökkenéssel és túl sok alvással kezdődött, valószínűleg nálad is az lesz.

Ha jobban szorongok a szokásosnál nem tudok elaludni, de ekég sűrűn jár együtt a deoresszióval.


DE. Az alacsony vérnyomásnak is lehetnek hasonló tünetei, mérd gyakrabban és ha nem az,akkor pszichológus. Akkor is tud segíteni, ha csak stressz.

Remélem jobban leszel, kitartást!

2018. febr. 1. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!