Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tehetnék annak érdekében,...

Mit tehetnék annak érdekében, hogy újra elkezdjen fogni az agyam?

Figyelt kérdés
Nagyon egysíkú már évek óta az életem és stresszel teli. Úgy érzem kezdek elbutulni. Számolni már alig tudok számológép nélkül. Rendesen érzem, hogy nehéz gondolkoznom, amikor szellemileg kellene icipicit megerőltetnem magamat. Sokszor beszéd közben sem jutnak eszembe bizonyos szavak, amit használni akarok. De van, olyan is amikor olyan választékosan beszélek, hogy csak na. Nagyon sokszor vagyok tompa (jelenleg is) Bármi tipp? 24 éves vagyok

2018. jan. 5. 20:00
 1/7 Mariah82 válasza:
100%
Ez engem is érdekelne...
2018. jan. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szedek C-vitamint, multivitamint, D-vitamint, omega3-at, glingko bilobát (a két utolsót most kezdtem el egy hete, de már korábban is szedtem, az első hármat meg kb mindig). 4 liter vizet iszok egy nap. Szoktam sportolni is. Viszont szellemileg nem nagyon erőltetem magam, és úgy érzem ezzel van a gond...vagy esetleg már ennyire nagyon korán jelentkezhetnek jelei valamilyen időskori elbutulásnak vagy esetleg parkinsonnak? Ujjaim sajnos remegnek. Ezt akkor szoktam észlelni, amikor olvasnék valamit, és látom, hogy remeg a kezemben a papír.
2018. jan. 5. 20:07
 3/7 anonim ***** válasza:
olvass, honfoglalózz, játssz olyan társas/kártyajátékot, amiben gondolkodásra van szükség, tanulj valami újat/frissíts fel valami régi tudást, tanulj meg minden nap egy új szót
2018. jan. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én is úgy érzem, hogyha minden nap tanulnék, sőt mondjuk matekoznék, akkor lehet, hogy javulást tapasztalnék.
2018. jan. 5. 20:12
 5/7 A kérdező kommentje:
Olvasni nagyon sokat olvasok.
2018. jan. 5. 20:12
 6/7 anonim ***** válasza:

Mivel szeretsz olvasni, én egy könyvet ajánlanék Neked; olvastam, és nálam sokat segített, hogy rendben legyen az életem: [link]

Bízom benne, hogy Neked is segíteni fog! :)

2018. jan. 7. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Legyen szép napod!
2018. jan. 7. 08:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!