Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szeretnék megtanulni meditálni?

Szeretnék megtanulni meditálni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem megy egyről a kettőre, valamint teljesen kezdő vagyok

16 éves ateista



2018. jan. 6. 20:30
 1/4 anonim válasza:
Na hàt az első lépések a következők a meditállás stressz oldás más néven relaxálás! Igazából ha te így nyugazol meg akkor probald mert masra úgyse jó! 1 nem tanulsz belőle 2 értelmetlen! 3 szerintem van annál jobb dolgod is!
2018. jan. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Autogén tréninget gyakorlom, van hozzá hanganyagom; valamint a progresszív relaxációt szoktam használni, ha csak 5 percem van az ellazulásra.
2018. jan. 7. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A buddhisták is ateisták, mégis fő gyakorlási módszerük a meditáció. Ezt a Nyugat pár évtizeddel ezelőtt "felfedezte", mint "mindfulness meditációt" és nagy divatja van. Élettanilag hasznos, egészségmegőrző és a kognitív képességeket javító hatása van. Sok anyagot találsz róla a Neten.
2018. jan. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nagy marhaság semmi értelme! Egezseget illeti meg ha el mesz futni is tobbet ersz!
2018. jan. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!