Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van mindig rossz kedvem...

Miért van mindig rossz kedvem ok nélkül?

Figyelt kérdés
Elegem van mar abból,hogy állandóan rossz a kedvem,lehangolt vagyok,feszült és depressziós vagyok .Szorongok és félek. Sokszor eljutok odáig,hogy egyszerűen még beszélgetni sincsen kedvem senkivel sem és nem is tűrök meg senkit sem magam körül. Ilyenkor jobb ha nem szól hozzám senki sem mert úgysem válaszolnék mert olyankor nem hallok meg semmit sem. Ilyenkor elvonulok a saját kis "világomba" és nem igénylem azt,hogy valaki legyen mellettem.

2018. jan. 9. 16:41
 1/1 Dumbledore 64 válasza:
100%
Hát azt szokták mondani , hogy a depressziónak nincsen mindig oka de nekem van egy megoldásom (viccesen hangzik de komolyan mondom) ha mindere szarsz az mérhetetlenül sok optimizmust szül.
2018. jan. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!