Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mostanában rossz a kedvem,...

Mostanában rossz a kedvem, nagyon agresszív vagyok és nagyon ingerült. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, és mostanában nagyon agresszív vagyok (a barátommal hülyeségből szoktunk "verekedni", azonban én gyakran bedurvulok és csak sírva ütöm szerencsétlent. De egyszerűen nem tudok mit tenni ellene, próbálom magam visszafogni. Ha valaki valami rosszat szól egyből nekimegyek/nekimennék. Kezdek félni magamtól), emellett mindig rossz kedvem van, állandóan sírok és magamat hibáztatom bármi is legyen az. Mostanában egyre többet iszok alkoholt is, mert olyankor úgymond lesz*r*k mindent(hetente egy nap mindig megiszok egy üveg bort), mindemellett nagyon ingerült vagyok, mindenen felkapom a vizet(legtöbbször ez a barátomon csattan illetve a buszsofőrökön, ha valamelyik nem szépen szól hozzám).

Mostanában nagyon magányosnak érzem magam, nagyon bánt, hogy kiskorom óta nincsenek barátaim, max a barátom haverjai, de senki sem keres. Kiskoromban sokat bántottak a többi gyerek, talán ez most jön ki. Gyakran féltékeny vagyok a barátomra, ugyanis neki van egy baráti köre akivel elmennek kocsmába, vagy csak buliznak, én pedig ezidő alatt otthon ülök. Minden ilyen este felszokott hívni, hogy hogy vagyok, de engem bánt, hogy nekem csak a barátom van. A szüleim dolgoznak, nincs idejük rám, ha igen, akkor meg éppen csak leszidnak valamiért, általában azért mert "fapofát vágok".

Az agresszivitásom kezd megrémíteni és a barátom is mindig mondja, hogy tavaly még kis csendes voltam, most meg állandóan rossz kedvem vagyok, beszólok mindenkinek, elküldök mindenkit a francba.. Plusz múltkor voltunk egy rendezvényen, ahol a barátommal illetve a haverjaival voltunk és volt egy haverja, aki vigyázott rám, míg a barátom fellépett, s majdnem szakítottunk, mert szerinte megakarom vele csalni. Mindig ezt vágja a fejemhez, de gyakran ő is olyan helyzetekbe keveredik, hogy nem tudom eldönteni, hogy most biztos csak barátok-e. Másfél éve vagyunk együtt, ezidő alatt rengeteget változtam, nagyon verekedőssé váltam(múltkor az egyik haverját is megvertem egy pár feles után mert valamit beszólt a barátomnak), s egyre többet iszok és elvesztettem az uralmat magam felett. Mit tegyek?


Bocsánat, kicsit lehet össze-visszaság lett.. De most minden össze-vissza kavarog a fejemben..


16/L


2016. aug. 28. 22:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Tobbet kene enned. Komolyaaan. Ennyi idosen az kell. Az etel boldogga tesz.:)
2016. aug. 29. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!