Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit jelent vajon a nem meghatá...

Mit jelent vajon a nem meghatározott szemelyisegzavar?

Figyelt kérdés

Nem régen F6090-el diagnosztizaltak de nem tudom ez mit jelenthet! Egyáltalán mi az hogy szemelyisegzavar? És hogy nem meghatározott az azt jelenti hogy nincs szemelyisegzavarom tehát normális vagyok?


Köszönöm a válaszokat!!



2018. jan. 11. 11:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Kezedbe nyomták, aztán örültek a szerencsének ?
2018. jan. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Van valamilyen, csak még ők sem tudják pontosan.

Nem kaptál másik időpontot?


22/N

2018. jan. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Van bajod, csak még nem tudták beazonosítani. Szerintem további vizsgálatokra kéne menned
2018. dec. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen diagnózisom is. Szerintem nekem azért adták mert változott az előzőekhez képest. Volt mikor kevert volt . Nem meghatározott azt jelenti,hogy a 9 vagy 10 személyiségzavarból azt hiszem 9 de nem vagyok benne biztos több olyan van amire a kritériumok megfelelnek de nem annyiban amennyi esetén konkrétat tudnának diagnosztizálni
2019. jan. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!