Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Január 3. an kaptam meg....

Január 3. an kaptam meg. Diagnózist magamról. Bordenline személyiségzavar. Valakinek van itt ugyanez a betegsége? Tudnátok tanácsot adni hogyan lehet ezt "uralni"?

Figyelt kérdés

31eves vagyok. Rettenetes gyerek korral. Anyám apám kb boxzsáknak használt 3éves koromtól kezdve.

Battyám 8éves koromban megerőszakolt.

Később 2partnerem is szinte halálra vert, akikért bármit megtettem volna. Emiatt sokszor ugy érzem hogy ennyit érek és nem jár nekem több....

Nem bízom magamban, egy utolsó senkinek érzem magam.

Szeretném Ezt amennyire csak lehet irányítani. Van egy gyermekem aki ebből semmit sem láthat.

És akinek nem szeretném tönkretenni a gyermekem életét.

Tobb mint 10éve élek párkapcsolatban a férjem azt mondta kitart mellettem igy is hogy tudja a betegséget. Talán igy könnyebb lesz az életünk is, hiszen tudjuk az okát a cselekedeteimnek.

Ebben kérnénk tapasztalatokat.

Hogy hogyan tudjuk ezt “irányítani” valamennyire.


2018. jan. 6. 02:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Én itt vagyok.

Önuralommal azt tudom irányítani, hogy kívülre ne mutassam, hogy fáj, és ne kapjak feltűnően dührohamot, de a belső gondolataimat, szenvedésemet sajnos nem tudom uralni.


22/N

2018. jan. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia.

A dührohamokat szerencsére elég jol el tudom nyomni kifeé. Kb az utolsó évben 2volt amit nem tudtam leplezni.

Viszont naponta többször ugy tör rám a sírás, hogy magamnak sem tudom megmagyarázni hogy mi az oka.

Ettől sokszor bepánikolok hogy kb éppen már az őrület határát surolhatom, hiszen az ember csak tudja miért sír

2018. jan. 6. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!