Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lány létemre dührohamok...

Lány létemre dührohamok gyötörnek. Nagyon rövidek, hirtelen megnyugszom, de azért mégsem jó ez így. Mit tehetnék? Autogén tréninget csináltam, de túl sokat nem segített, leszedálni meg nem fogom magam.

Figyelt kérdés
26 éves vagyok, kívülállók szerintem meg nem mondanák rólam, de iszonyatos dührohamok gyötörnek. A környezetem fél tőlem. Ezek rövid, pár perces dührohamok, de olyankor szinte a fél lakást szétverem. Legutóbb a karácsonyfát vertem szét, mert a tesóm nem figyelt rám. Utána hirtelen, szinte másodpercek alatt lenyugszom, és nevetni kezdek majd bocsánatot kérek mindenért. Amúgy nagyon törődő és kötődő vagyok, csak ezek a dührohamok ne lennének...

2018. jan. 11. 15:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Pszichológus..

Ha nem vállik be, akkor keress fel másikat, addig amíg valamelyik nem tud segíteni.

2018. jan. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1első válaszolóval ne foglalkozz. Menj el pszichiáterhez
2018. jan. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%
Remélem nem vagy valami főnökféle.
2018. jan. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Vannak egyéb tüneteid is, amik zavaróak?

Bár én mindenképp a szakembert ajánlanám.

Ha ezt nem kezelteted, csak rosszabb lesz. - tapasztalat -


22/N

2018. jan. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rettenetes ellenérzéseim vannak az emberekkel, nem ok nélkül, de már ez is nagyon megbénít. Pár órát ha köztük vagyok, már teljesen leszívja az agyamat, és robbanni tudnék sokszor.
2018. jan. 11. 23:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!