Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért jönnek rám ilyen "dühroh...

Miért jönnek rám ilyen "dührohamok"?

Figyelt kérdés

Van, hogy okkal (valaki felidegesít), de többnyire ok nélkül úrrá lesz rajtam egy érzés. Nagyon ideges, mérges és dühös leszek, épp úgy, mint egy dührohamnál, de MAGAMRA (és magam miatt) leszek ideges és csak úgy tudom csillapítani ezt a borzasztó, belülről feszítő érzést, ha fájdalmat okozok magamnak.

Ma éjszaka felébredtem és teljesen indokolatlanul lett egy ilyen rohamom.. Konkrétan, ha nincs ekkora önuralmam, akkor szó szerint tövig beleszúrok egy kést a combomba, annyira nem tudok ilyenkor uralkodni a gondolataimon... nagyon nehéz volt ezt megállni.. Ehelyett ejtettem kb 15 vágást a lábamon + kivakartam egy kicsit a hátamat.


Komolyan félek, hogy egyszer nem fogok bírni magammal és maradandó sérülést okozok..


Mit tegyek?

Pszichológushoz nem megyek és beszélgetni sem fogok senkivel erről.


17/F


2017. júl. 18. 14:13
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
Menj pszichológushoz, és vele beszélgess erről. Az is lehet, hogy felír egy gyógyszert. De csak ő fog tudni segíteni. Nem baj, ha nem bízol benne, a saját érdekedben tedd.
2017. júl. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
Hat pedig ezt egyedul nem fogod tudni legyozni
2017. júl. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
9%
Most le fogsz pontozni, de ha egy kést tövig szúrtál volna a combodba, akkor előbb a sürgősségire vitt volna a rohammentő, hosszú felépülésed után pedig a zárt osztályra kísértek volna. Szóval ez kamu.
2017. júl. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem, szóval te látod mások (vadidegenek) múltbéli gondolatait.
2017. júl. 18. 15:01
 5/7 anonim ***** válasza:
Öcsém, az 100%, hogy ha tövig (!!!) kést szúrtál volna a combodba, akkor már rég nem élnél, konkrétan ha úgy szúrod, percek alatt elvérzel. Ekkora kamu kérdést!
2018. jan. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#5

Muti cimbii hol írtam, hogy beleszúrtam egy kést a combomba? :D

2018. jan. 11. 18:44
 7/7 anonim ***** válasza:
Konkrétan, ha nincs ekkora önuralmam, akkor szó szerint tövig beleszúrok egy kést a combomba, annyira nem tudok ilyenkor uralkodni a gondolataimon...-->Ezt konkrétan úgy is lehet értelmezni, hogy most tudtál, de máskor, ha nem tudsz magadon uralkodni, akkor ezt csinálod. Az általad használt ILYENKOR szó miatt becsapós volt a kérdés.
2018. jan. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!