Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kihez forduljak, h túl tegyem...

Kihez forduljak, h túl tegyem ezen magamat?

Figyelt kérdés
Meg a szeptember végén halt meg a barátom akit már testvérem kent szerettem.Egy közös drogozas közben halt meg javarészt az én hibambol.Tettunk egy olyan fogadalmat egymásnak,h bármelyikünk is rosszul van nem hívunk mentőt mert a para flash becsapos.Es pontosan ez történt..Ugyanúgy belottuk magunkat,bélyegeztunk,majd hirtelen rosszul lett.A földön feküdt könyörgött,h hívják mentőt.En azt mondtam neki,h nyugodj meg és akk élvezni fogod..4ora múlva meghalt,a kezeimben és egyszeruen azóta nem találom a helyemet a világban.Nem tudok a házból se kimenni mert retegek mindentől. Az elején mindennap minden percben hallottam a hangját,ahogy könyörög,h nem akar meghalni..Voltam már pszichológusnal és semmit sem segített.1,5 hónapja tiszta vagyok de csak meg üresebbnek érzem magamat..Nem találom a kiutat.

2018. jan. 11. 22:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
A mai Magyarországon senki nem használ LSD-t,ugyanis nem lehet hozzájutni.
2018. jan. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mi az,h Magyarországon senki nem használ Lsd-t? xdd Jézus ekkora faszsagot
2018. jan. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
34%
Segítség nyújtás elmulasztása! maradjon a helyén a hatóság megérkezéséig
2018. jan. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
53%
Ugye ez kamu? :(
2018. jan. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
#6 Mert akkor még nem volt ilyen szemét világ. Manapság elitélik az öngyilkosságot és a felszabadult szexet is.
2018. jan. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

Úristen! Nehogy öngyilkos legyél! Kik ezek az őrültek, akik erre buzdítanak?!

Semmiképpen se legyél öngyilkos. Át tudom érezni a problémádat, nekem is meghalt egy nagyon közeli ember az életemben, igaz nem az én hibámból, de szinte végignéztem a halálát.

Továbbra is járj pszichológushoz. Nekem az segített. Ne gondold, hogy egyből jobb lesz. Az idő mindenen segít.

Talán ebben az életben már nem találkozol vele, de egy másikban igen.

Hülyeség lenne azt mondanom, hogy ilyen hamar próbálj meg új barátokat keresni. Viszont nekem később az segített. Segítettek túltenni magam a dolgon. De nem felejtettem el, mi lett vele. Az örökre bennem marad.

Bocsáss meg magadnak. És kérj tőle is bocsánatot. Biztosan meghallja. (Bár az a rész számomra érthetetlen, miért nem hívtál mentőket, amikor kérte. Ha láttad, hogy olyan állapotban volt, miért hagytad meghalni? Talán még meg lehetett volna menteni. De mindegy, ilyen kérdésekkel nem bombázlak, így is ramaty állapotban lehetsz...)

Kitartás!

2018. jan. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
A bélyeg okozhat bad tripet én meg azt hittem,h valami pánik roham rájött és nem gondoltam,h komoly a helyzet.. Az ilyen esetekre volt a fogadalmunk..Ritka nagy gyökér vagyok tudom...
2018. jan. 12. 23:42
 8/12 anonim ***** válasza:
Trollgyanús válaszok vannak.
2018. jan. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem meg aki ilyen szerhez nyúl, annak benne van a pakliban az, hogy meghalhat. Az a lényeg, hogy te már egyenesben vagy, még ha lelkiismeret furdalással is. Majd idővel túlteszed magad ezen. Járj tovább a pszichológusodhoz, és sportolj napi szinten!
2018. jan. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Komolyan töröltek a válaszokat? Azért mert leírtuk az igazat,h az öngyilkosság is egy lehetőség?
2018. jan. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!