Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Honnan tudom hogy szociopata...

Honnan tudom hogy szociopata vagyok vagy sem?

Figyelt kérdés
Ha sűrűn ki boruluk és ordítok azzal akit szeretek attól lehetek szociopata?

2018. jan. 12. 19:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy elmégy egy pszichiáterhez. Egyébként az ordítozás a szeretteddel csak azt jelenti, hogy nincsen kellő önuralmad és belátásod ahhoz, hogy vétlen személyes vezesd le az indulatodat, ehelyett azt választod, aki előtt meg tudsz nyílni és levetkőzöd minden gátlásodat és hagyod felszínre törni a benned rejlő állatot. Sajnos ez igen gyakran a kapcsolat megromlásához vezet.
2018. jan. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De milyen indulatot? Ezt nem tudom miért húzom fel magam minden sza.rt
2018. jan. 12. 19:58
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szociopata vagy ha: nincs benned empátia, manipulatív vagy, a szexuális életed sivár. Ez utóbbi úgy értendő hogy nem igazán kötődsz érzelmileg hozzájuk, ezért idővel muszáj új partnert keresned, illetve maga a szex elég egyhangú, semmi játékosság nincs benne. Ezenkívül a legtöbb szociopata felettébb intelligens, de nem mindig. Mindened a tekintély, karrier, pozíció. És igen agresszív vagy, de ezt általában jól álcázod.
2018. jan. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Ridamov ***** válasza:
Kedves kérdező. Ha vannak beteges gondolataid akkor szinte biztos, hogy az vagy. De szinte minden barátom úgy ordít a szüleivel mint a sakál. Én se vagyok kivétel. Szóval szimpla szerettekkel ordítozástól nem leszel szociopata.
2018. márc. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!