Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depressziosok? Mi volt a...

Depressziosok? Mi volt a legdurvabb tunetetek?

Figyelt kérdés

Vagy mi volt a leghuzosabb idoszak? Volt, hogy fogat mosni sem tudtatok, de meg felkelni sem? Stb.

Jobbulast mindenkinek!



2018. jan. 13. 20:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Vannak olyan depressziósok amúgy, akik odáig jutnak, hogy még vécére sem bírnak elmenni, maguk alá vizelnek, sz*rnak.

Szerencsére én eddig nem jutottam el, de olyan simán megtörtént, hogy napokig nem keltem ki az ágyamból, csak ha vécére kellett mennem, viszont nem mostam fogat, nem zuhanyoztam, nem ettem, csak minimális mennyiségű vizet ittam, és az ágyban fetrengésen kívül semmit nem voltam képes csinálni.

Mondjuk számomra az is durva volt, hogy párszor majdnem kinyírtam magam.

Már pár éve tünetmentes vagyok, de köszi. :)

2018. jan. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Kb 3 éve egy rohadt nagy vágást ejtettem a karomon. A mai napig meg van a heg. Szörnyű fosul voltam,de okultam belőle,hogy ha meg akarok dögleni,máshogy oldjam meg.
2018. jan. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2 hónapig nem ettem. Erőtlennek akartam magamat érezni fizikailag is, nem csak mentálisan. Alapból nem volt rajtam felesleg, így 2 hónap elteltével már tényleg majdnem meghaltam. 3 hónap kórházi kezelés után "jobban" lettem. Mindenki azt hitte, hogy anorexiás voltam. A depressziómat nem kezelték, azóta is nagy a késztetés, hogy egy sarokban összekuporodva eltűnjek...
2018. jan. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Kb olyan szinten voltam 3 hónapig, mint az 1. válaszoló. 3 órahosszáig kellett erőt gyűjtenem, hogy megfürödjek, amit kb 1x tettem meg egy héten. Napokig nem szólaltam meg, és olyan szinten jött rám a deperszonalizáció, hogy kívülről láttam saját magamat.
2018. jan. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

nekem annyira nem volt durva..bezárkóztam a szobámba, szétvagdostam a kezem és a lábam (a hegek még mindig megvannak..pedig ennek kb fél éve), ezen kívül csak aludtam hetekig ki se jöttem a szobából (csak ugye amikor wc-re kellett menni..) hetente max 1szer ettem akkor is keveset..de ezt ki is hánytam, mivel úgy gondoltam kövér vagyok ezért elég gyakran hányattam magam (ha így mondják..) szörnyű volt, nem ajánlom senkinek, inkább kérjetek segítséget még mielőtt hülyeséget csináltok:)

/L

2018. jan. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is csak feküdtem meg aludtam, de egy darabig sokat ettem. Meg alig fürödtem, sok mindenben elhanyagoltam magam, a fogmosást is. Konkrétan ilyen hézagok kezdtek kialakulni a fogaim közt, szinte élve rohadtak a fogaim kifele tövestől.
2018. jan. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Minden egyes mozdulat közben úgy érzem,mintha 600 kilós teher lenne a vállamon. Próbálom boldognak mutatni magam az emberek előtt,közben alig várom,hogy végre hazaérjek és egyedül lehessek.
2018. ápr. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Három hónapig nem keltem fel az ágyból, kivéve, amíg vécére mentem és amíg zabáltam. Sajnos még ebben az állapotban is pont ugyanolyan nagy étvágyam volt, mint bármikor máskor. :(
2021. dec. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
És hogyan oldódott meg?
2021. dec. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#9.

Pár hónapig szedtem hangulatstabilizáló gyógyszert, utána pedig abbahagytam és átment mániás fázisba az állapotom. Nekem nem "sima" depresszióm van, hanem bipoláris zavarom. Most szinte tünetmentes vagyok, pedig majdnem egy éve nem szedek semmit.

2021. dec. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!