Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek tényleg szociopata...

Szerintetek tényleg szociopata lennék?

Figyelt kérdés

Ismeretlenül már többször megkaptam ezt a jelzőt,és kicsit elgondolkodtatott. Középsuliban egy nagyon érzékeny lány voltam,mindent magamra vettem és sokaknak meg akartam felelni. Mindig is okos voltam és gyorsan tanultam,de ezt soha nem dörgöltem senki orra alá. Volt egy nagy lelki csapás az életemben,és azóta rengeteget változtam. Nem érdekel különösebben ki mit gondol rólam. Nem sajnálom az embereket. Zárkózott vagyok,de ha hasznot feltételezek,akkor könnyen alakítok ki kapcsolatokat. A páromat azt hiszem szeretem,de nagy bajban valószínűleg nem tartanék ki mellette. A családom problémáit meghallgatom,de nem veszem magamra. Mindig zavart,hogy hiába vagyok rátermett,ha úgyse az számít. Sok férfival lefeküdtem már haszonból. Tudom,hogy elítélendő,de a mostani főnököm szeretője vagyok,így sok előnyhöz jutok. Eddig boldognak éreztem magam,hogy sokat elértem már és sok pénzem van,nagyon jó diplomát szereztem,okos vagyok,mindenki becsül,de ha végignézek a mostani és a régi életemen,kicsit megijedek,hogy hova tűnt el az az ártatlan és naiv lány,aki voltam.

23N



2018. jan. 16. 11:16
 1/4 anonim ***** válasza:
38%
Nem vagy szociopata, csak ki fogsz égni 30 éves korodra.
2018. jan. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem gondolnám hogy az lennél
2018. jan. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem. Csak "vastagabb bőrt" növesztettél, hogy úgy mondjam.
2018. jan. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Megváltoztal, mást látsz ha a tükörbe nézel, sodródtál az árral és ez lettél, de lényeg hogy boldog vagy, bár szerintem biztos hiányzik neked egy ölelés tudod amit azért adnak neked mert szeretnek és kívánnak , mindenféle hátsó szándék nélkül.

Szerintem a pénztől változik az ember, rossz irányba ezt én is tapasztalom...:(

2018. jan. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!