Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az ölési kényszerre van gyógymód?

Az ölési kényszerre van gyógymód?

Figyelt kérdés
Állandóan kényszert értek rá. Már fizikailag is leépűltem. Van erre gyógyszeres gyógymód?

2018. jan. 17. 18:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Kényszert érzel? Meg akarod csinálni vagy csak érzed? Amúgy antidepresszáns jó a kényszer ellen
2018. jan. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Állj be zsoldosnak.
2018. jan. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem poenból irtam ki ezt a kérdést. Állandóan szorongok. Nem tudok semmit sem csinálni a kimerültsegtől és risszulléttől.

Van erre az egészre gyógyszeres gyógymód? Antidepresszáns hatásos?

2018. jan. 18. 08:59
 4/5 anonim ***** válasza:

Van. Mindenképpen menj el pszichiáterhez, és őszintén mondd el neki a gondolataidat. Megnyugtatásként mondom, hogy ideírtad ezt a kérdést, nagy valószínűséggel nem fogod elkövetni, de a kínzó szorongást meg kell szüntetni. A szorongásod okát is ki kell deríteni, anélkül a gyógyszer csak ideiglenes mankó.

Nekem is voltak hasonló gondolataim, még halállistát is írtam. Elmondtam az orvosnak is. Antidepresszánst és szorongásoldót írt fel. Utána jobban lettem. Egy javaslat még. Amennyiben olyan mellékhatásokat észlelsz, amik téged zavarnak, pl. állandó szájszárazság - bagatellnek tűnik, de nem az, mert hosszú távon az fog idegesíteni-, vagy ennél súlyosabb, azt azonnal jelezd az orvosnak. A betegtájékoztatót mindenképpen olvasd el, mert az én életemet is az mentette meg. De! Amit ott írnak, nem feltétlen azt jelenti, hogy neked is lesz. Gyógyulást!

2018. jan. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Menj pszihológushoz! Sok szerencét a gyógyuláshoz!
2018. márc. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!