Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen betegség az ha valaki...

Milyen betegség az ha valaki halott emberekról ír verseket?

Figyelt kérdés
Ismerösöm lánya halott emberek rothadó kukacos teteméröl ír verseket...azt mondja neki ez vicces és röhögne ezen ha megtörténne..Azt mondja belül üres és ki van ölve az érés belöle...érzéketlennek mondja magát,hazudik sokat és az embereket nem szereti csak a szük családi kört.Mi lehet ez?Beteg vagy jellem?Mindig ilyen volt.

2018. jan. 18. 20:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha csak a halottakat kedveli, az nekrofilia, de más probléma is lehet mellette.
2018. jan. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Semmilyen. Ez nem betegség. Ha meg van is valami baja, akkor azt nem tudjuk meg ebből a leírásból.
2018. jan. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Metionin ***** válasza:

Maga a vers teljesen oké, emlékszem, az egyik legjobb tinikori versem arról szólt hogy 2 hulla várakozik boncolásra és az egyik szerelmes a másikba :D


A hazudozás viszont nem túl jó dolog.

2018. jan. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

úgy szokott lenni,hogy változik a hangulatom tehát egyszer fent utána lent.De olyankor megváltozik a hangulatommal együtt a véleményem meg minden.Mittudomén jó kedvembe szeretem a Bélát de mikor szar kedvembe vagyok azt kívánom hogy rohadjon meg Béla.Magyarul Bélát szeretem és utálom 5 percenként váltakozva.Akkor nem szeretek egyedül lenni,egyedül elmenni valahová mert magányosak érzem magam.Társaságba nem szeretem ha annyira nem szólnak hozzám mert olyan mintha utálnának.Ha valakinek elmondok egy titkot akkor ha olyan kedvem van rögtön azt hiszem,hogy elmondja mndenkinek ,továbbadja stb...

akkor stresszhelyzetben szoktak ilyen rohamaim lenni mintha más lennék,tehát nem én lennék én(?) és remegek olyankor,meg nm tudok rendesen beszélni meg ilyenek

Jó kedvembe körbeutaznám a földet,vennék a hajléktalanoknak házat tök happy vagyok olyankor.Mikor meg rám tör a rrossz hangulat akkor azt kívánom hogy b..n meg mindenki köztük én is meg stb stb

Szoval ez a baja.

2018. jan. 19. 07:20
 5/6 anonim válasza:
Lehet hogy Borderline személyiségzavar?
2018. jan. 20. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Lehet borderline..azt örökölhette vagy kialakult?Egyáltalán ezt hogyan lehet kezelni?Akinek van tapasztalata,írjon
2018. febr. 2. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!