Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen beetegsége lehetett...

Milyen beetegsége lehetett ennek a hajléktalannak aki tegnap éjjel követett és azt üvöltötte utánunk hogy halott halál?

Figyelt kérdés
Tegnap éjjel 2 körül jöttem haza a haverjaimmal és egy hajléktalan követett minket, és ilyen teljesen átszellemült, teátrális hangon azt üvöltötte utánunk egy 20 percig amíg a buszra vártunk hogy halott halál. Ez valami skizofrén lehetett? Nagyon beparáztunk

2014. júl. 8. 14:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Inkább csak részeg volt.
2014. júl. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is be lehetett baxva.
2014. júl. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az alkohol "jótékony" hatása alatt állt.
2014. júl. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

1. Túl sok kocsis bor fogyasztása

2. Túl sok higító szippantása

3. Vagy mindezek hiánya, Delirium tremens

2014. júl. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Igazából az volt benne az ijesztő, hogy nem olyan megszokott rekedt csöveshangon mondta ezt, hanem mint egy színdarabban egy szereplő. Tehát teljesen jól artikulálva, meg változatos hanglejtéssel ilyen szerintünk új szavakat is mondott, amiknek semmi értelme, ebből gondoltam hogy beteg
2014. júl. 8. 23:17
 6/6 anonim ***** válasza:
A hollywoodi válság áldozata
2016. júl. 5. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!