Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek annak érdekében,...

Mit tegyek annak érdekében, hogy ne legyek depressziós?

Figyelt kérdés

Anyagilag nagyon megnyekkentem. Fél fizetésből élek.Szóval pszichológushoz nem tudok elmenni. Albérleti szobában tengetem magam.Egy éve volt egy komoly kapcsolatom,aminek vége lett.Előtte házas voltam,ebből fakadóan lettek anyagi gondjaim. Mindennap küzdöttem idáig. Voltak apró kapcsolataim amik mindig megszakadtak. Nyilván ehhez az anyagi helyzetem is rendesen hozzájárult. Most már semennyire sem tudok biztos lenni abban,hogy szeretni fognak. Akármennyire küzdök,mindig falakba ütközök.

Sokat gondolkozom az öngyilkosságon. Levertnek,fáradtnak érzem magam. Fáj már minden. Higyjétek el,próbálom felemelni magam. tényleg. És azt is tudom,hogy orvos talán segíthet is. Ha meg tudnám fizetni,nem haboznék.

Próbálom,nem mutatni a fájdalmaimat mások előtt.

Tudom,hogy még az sem old meg semmit,ha ide kiírom.Azért teszem mert legalább szavakba tudom önteni. De még a mondataimban sem ismerek magamra.Több voltam valaha.


2018. jan. 20. 12:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Gyakori séta a friss levegőn, minél gyakrabban mozdulj ki. Attól erősödik a levert hangulat, ha nem mész el otthonról.
2018. jan. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Körzeti pszichológus elvileg ingyen van, hozzá nem tudsz elmenni?
2018. jan. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ahol lakom oda nem jelentkezhetek be. Az hàziorvosom messze van. Biztos van valami megoldàs nem tudom
2018. jan. 20. 21:42
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha van bérleti szerződés, tudtommal nem lehet megtiltani, hogy bejelentsd, hogy ott laksz.

Esetleg háziorvost telefonon megkérdezni, hogy nem tud-e a jelenlegi városodban beutalni pszichológushoz? Nem tudom mennyi mozgásterük van ilyesmiben, csak egy kósza ötlet.

2018. jan. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!