Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerelmi bánatból átleget...

Szerelmi bánatból átleget menni depresszióba?

Figyelt kérdés

1 hete megláttam egy srácot tetszett meg minden de ő nem vett észre,min. 10 év van köztünk és barátnője van

Ugy érzem hogy soha nem fogok senkit találni magamnak ő az igazi

Belülről felemészt ez a dolog

Hajlamos vagyok a drepresszióra

13/l



2018. jan. 21. 23:22
 1/5 A kérdező kommentje:

Nem tudom elfeljteni őt,nagyon belehabarodtam

Hogyan tudnám elfelejteni örökre?

2018. jan. 21. 23:24
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem depresszióra vagy hajlamos, csak érzelmileg labilis vagy..

Találj hobbit, olyat amit srácok is csinálnak. Sportolj sokat, olvass, élvezd az életet!:)

2018. jan. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Ez nem szerelem, csak vonzódsz hozzá. A kettő nem ugyanaz. Nagyon fiatal vagy, még rengetegszer fogsz ilyet érezni, készülj fel rá. Sok fiú elnyeri majd a tetszésedet, főleg ebben a korban, mert a hormonok játszadoznak veled. Ilyenkor mindenki azt érzi, hogy nem lesz más, mert ő a tökéletes, de hidd el, hogy lesz. Ez normális, de azzal nem oldasz meg semmit, ha magadba fordulsz. Próbáld meg elfoglalni magad valamivel, úgy könnyebb lesz a felejtés.
2018. jan. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem hiszem hogy találok hozzá foghatót

Köszi

2018. jan. 22. 00:06
 5/5 anonim ***** válasza:

Át lehet, de próbáld ki ezt: Gondold végig milyen értékei vannak amik miatt belé szerethettél (pl. kisugárzás, viselkedés, kinézet, kor, egyéb külső és belső tulajdonságok) aztán képzeld el, hogy nem rendelkezik ezekkel. --> Figyeld meg ezek után hogy érzel felé, és ha ez segített, ismételd meg bármikor amikor visszaesnél bele.


Amúgy fogsz még találni igazit bőven.

2018. jan. 22. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!