Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 4 hónapnyi antidepresszáns...

4 hónapnyi antidepresszáns szedés után kéne már jelentősebb változásokat tapasztalnom?

Figyelt kérdés

2018. jan. 25. 15:35
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ennyi idő alatt már bőven. Azokkal értek egyet, akik szerint nem is biztos, hogy gyógyszerre van szükséged...

Méghozzá azért, mert már ez a harmadik fajta, ami nem vált be. Én annyira nem ismerem ezeket a gyógyszereket, de van ismerősöm, aki szintén többfélét kipróbált, és egyiktől sem lett jobban. Sőt, az utolsótól annyira rosszul volt, hogy még pánikrohamai is lettek, plusz totál ideges volt szinte állandóan, volt, hogy hat-nyolc nyugtatót is bevett. Szóval két-három hét után abba is hagyta, meg a nyugtatót is; egy-két napig voltak elvonási tünetei, de ennyi. Elkezdett omega3-at, magnéziumot és b-vitamint szedni, közel fél éve jónak mondható az állapota (nagyfokú idegesség előfordult párszor, de pánikroham nem, a depi teljesen megszűnt, és más szempontból is sokat javult).


Sokan lehet, hogy szörnyülködnek, akik gyógyszerpártiak; de elmondom, hogy én is az voltam: én rángattam el őt orvoshoz másfél év alatt kétszer is, én beszéltem rá a gyógyszerszedésre, és végignéztem, hogy három fajta gyógyszer is csődöt mond. (Azelőtt még további pár bizonyult hatástalannak nála.) A két orvoslátogatás közötti időben semmit nem szedett, az állapota hullámzó volt. Szóval most egyértelműen jobban van, és remélhetőleg még jobban lesz. :)

2018. jan. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!