Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez valami betegség? Nem látom...

Ez valami betegség? Nem látom önmagam úgy ahogy kéne.

Figyelt kérdés

Kívülállónak érzem magam mindenhol, a hobbimban is úgy érzem ők egy csoport és vagyok én. Az egyetemen is azt érzem, hogy más vagyok mint a többiek.

Emellett rosszul ítélem meg magam. Erre a legjobb példa a vizsgák. Legutóbbi vizsgámon nagyon féltem hogy megbukok mert nem tudtam felmérni hogy mit tudok, aztán 5öst kaptam.

Amíg pl én ránézek valakire és eszembe jut, hogy ő pl. biztos ilyen meg olyan, addig el nem tudom képzelni, hogy rólam mit gondolhatnak az emberek.

Ezért volt olyan még fiatalabb koromban, hogy pl színes hajam volt, hogy úgy érezzem, van valami ami igazán meghatároz engem.


2018. jan. 26. 09:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem szorongsz egy kicsit. Önértékelési zavarod is lehet. De nem tűnik komolynak. Émelygés, hányinger, remegés szokott lenni?
2018. jan. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!