Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » KRÓNIKUS SZORONGÓK, EMBERKERÜL...

KRÓNIKUS SZORONGÓK, EMBERKERÜLŐK, milyen munkátok van?

Figyelt kérdés

Voltam kórházban,voltam már sok helyen,nem túl nagy fejlődéssel. 23 éves férfi vagyok. Folyamatos és erősödő szív/egyéb tünetekkel. Az emberi környezet konkrétan egészségtelen számomra. A saját barátnőmmel ha együtt alszok,nyugtatóval teszem." Nagy" terveim voltak vannak egyetemre is jártam és járni szeretnék szeptembertol. De mégis,kinek mi a munkája,amivel minimalizálja az embersűrűséget és az időt? Lovász? Fakivágó? És amivel megélsz.


Köszi ha válaszolsz.


2018. jan. 27. 01:47
 1/5 A kérdező kommentje:
És ami miatt esetleg nem kapsz sztrókot/szívrohamot idő előtt.
2018. jan. 27. 01:48
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem szociális fóbiám van meg generalizált szorongásom de összevissza vannak a diagnózisaim a lényeg hogy nagyon szorongok :D a suliba járás nem megy, magántanuló vagyok de a diákmunkán van egy gyár ahol nem szorongok és be tudtam illeszkedni. Ez az első munkahely ahol van hogy nem szedek be nyugtatót. Sajnos a szüleim is erősítik a hatást hogy muszáj dolgoznom mert csak így tudok pszichológushoz járni, másrészt meg nem igazán támogatnak. Meg amúgyis ha már otthon tanulok akkor inkább dolgozom mellette. Raktári munkás vagyok, már 3 hónapja itt vagyok de folytatom hosszútávon. és pszichológus akarok lenni :D érdekes kihívás.
2018. jan. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
informatikus?
2018. jan. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
postás
2018. jan. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem én durvább voltam mint Te. Vezetö beosztásban dolgozom. Továbbra is szorongok, de normális keretek közt. Gyógyszert nem szedek. Megtanultam kezelni gyógyszer nélkül.

Minden lehetséges, csak akarni kell.

34/N

2018. ápr. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!