Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ugye ilyen nem fordulhatott elő?

Ugye ilyen nem fordulhatott elő?

Figyelt kérdés
Szerda délután mennem kellett volna egy helyre de nem mentem el. Előtte való nap egy picivel több Frontint vettem be mert feszült voltam. Azon aggódom ha mégis oda mentem arra a helyre hogy akkor ott én bántottam valakit és utána eljöttem a helyszinről. De pontosan fel tudom idézni hogy mit csináltam abban az időtájban, hol voltam stb. Abszolút nem rémlik hogy azon a környéken jártam volna. Ugye ezen ne idegeskedjek?
2018. jan. 28. 21:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Gyakran szokott ilyen történni, hogy nem emlékszel, hol voltál? Érdemes akkor esetleg naplót vezetni, amiben nagyjából leírod, mit tettél aznap, így később vissza tudod olvasni, és elejét veszed az idegeskedésnek.


Viszont az, hogy olyasféle aggodalmaid vannak, hogy esetleg tudtodon kívül bántottál valakit, lehet a Frontin mellékhatása:


"Pszichés zavarok a Frontin szedése alatt:

A Frontin szedése során érezhet nyugtalanságot, ingerlékenységet, kialakulhat düh, aggresszív magatartás, téveszme, rémálmok, hallucináció, elmezavar, szokatlan magatartás. Ha ezeket a tüneteket észleli, kérjük, azonnal értesítse orvosát."


Én biztos beszélnék az orvosommal.

2018. jan. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!