Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem értem mi van már velem,...

Nem értem mi van már velem, miért érzem ezeket? Miért nem lehetek normális én is?

Figyelt kérdés

Egyik nap férfinak érzem magam, másik nap nőnek, aztán néha egyiknek sem... néha úgy beszélek, cselekszek mint egy férfi, néha úgy mint egy nő, vannak napok mikor pasikat figyelem, van mikor a nőket, van hogy egyik sem érdekel.

Én már megőrülök magamtól... néha már azon gondolkodom kinyírom magam mert ez elviselhetetlen.

Azt sem tudom hogy bírtam ki ilyen sokáig már.

Mi a fene bajom van???


2010. jún. 6. 16:18
 1/6 anonim ***** válasza:
szexuális identitászavar? keress fel orvost. ő nem csak tippel, mint mi.
2010. jún. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
korod? IGAZI nemed?
2010. jún. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

orvosra nincs pénzem.

egyébként 26 vagyok és nő. de most pont nem annak érzem magam.

2010. jún. 6. 17:05
 4/6 anonim ***** válasza:

Menj el akkor háziorvoshoz, majd ő továbbküld valahova!

És ne add fel, mindenre van megoldás, hidd el (magam is beteg vagyok épp)!

Egyébként mi a normális?...

2010. jún. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
49%
sztk lelki egészséggondozó ingyenes minden városban. a pénztelenség nem kifogás.. bocsi.
2010. jún. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez nálam is meg van bár nem olyan fokozottan, mint nálad.


Nőnek születtem, de elég erőteljesen férfinek érzem magam belül. De mivel már sok időt leéltem nőként kissé elbizonytalanodtam. Sokszor nem tudom mi vagyok, azt kívánom bár lenne egy harmadik nem is.

Próbálok a kettő között maradni, amolyan unisex stílusban :)


Általában inkább viselkedem pasisan, de van amikor annyit lelkizek, mint egy lány.


Én is megnézem mindkét nemet, de már elfogadtam, hogy biszexuális vagyok. (Enyhe transzszexuális hajlammal).


Engem is eléggé frusztrál a dolog, mert sokszor úgy érzem sosem leszek elég jó. Mármint én nem vagyok igazi férfi. Mindig találok magamban valami hibát, valamit, amin változtatnom kell.


A legszörnyűbb, amikor a tükörben nem azt látom, aki belül vagyok. ILletve amikor szembesülök vele, hogy mások nem annak látnak akinek én belül érzem magam, amilyen neműnek.


De én egy ideje jól vagyok, elfogadtam magam és már nem érdekel mások véleménye, nem korlátozom magam azért mert mások szerint úgy helyes.


Fogadd el, hogy más vagy és azután élj úgy, hogy mindig azt tedd amihez épp kedved van.


Egyébként azt hiszem az esetünk némileg különbözik, talán elbeszélgethetnél egy pszichológussal is.

Sajnos nincs mindenhol ingyenes de hátha te szerencsésebb helyen laksz.

2010. jún. 12. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!