Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Aggódjak ha nem tudok óraketye...

Aggódjak ha nem tudok óraketyegés mellett aludni?

Figyelt kérdés
Sok ember simán alszik óra mellett. Tudom én is, hogy nem hangos, de szinte szuggerál, hogy rá figyeljek és idegesít. Mire utalhat ez? Ugye nincs semmi bajom?
2018. febr. 2. 16:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Nincs bajod. Ha egyszer felfigyelsz rá, akkor már csakazértis idegesít. Semmire nem utal. Vidd ki a ketyegőt, probléma megoldva.

Azért írom mindezt, mert hasonlót tapasztaltam én is. Ha bent hagyod a szobádban, egy idő után elmúlik, észre sem veszed. Mindkettőben volt részem.

2018. febr. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnyugtató hogy más is tapasztalta.
2018. febr. 2. 18:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Apukám se tud. Én sem. Szerintem semmi bajunk nincs.
2018. febr. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sosem tudtam. Rádobok egy párnát és kész. Érzékeny vagyok minden apró neszre, például a körömpiszkálás hangjára is.
2018. febr. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Én se tudok. Ha valahol máshol alszom, és óra van a szobában, mindig kiveszem belőle az elemet.
2018. febr. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!