Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szezonalis depresszio mindenki...

Szezonalis depresszio mindenkinel ennyire durva? Kinel meddig tart? Tippek ellene, amig nem jon a tavasz?

Figyelt kérdés

Olyan szintu szomorusag van rajtam, van baratom pedig, szeretem, eszmeletlen szerelmes vagyok, de meg o sem tud annyira feldobni.

Kepes vagyok minden kis dolgon elsirni magam, faj mindenem, teljesen kimerult vagyok, koncentralni nem tudok, sot az emlekezetem is romlott, elfelejtek egy csomo dolgot, nincs kedvem kimenni, emberek kozott lenni, minden irrital...borzalmas.


2018. febr. 8. 18:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Gondolom nő vagy, nem most fog megjönni? Nekem előtte ezek nagyon jellemző tünetek. Ha nem, akkor szedj D-vitamint!
2018. febr. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Most mult el, szoval nem ezmiatt van.
2018. febr. 8. 19:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor vegyél D-vitamint és szedd azt. Béres 3000NE rajtam segített. Persze a tavaszt és a nyarat nem pótolja semmi, de segíthet átvészelni ezt az időszakot.
2018. febr. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen!
2018. febr. 8. 19:27
 5/5 anonim ***** válasza:

Javaslat:

Sok-sok egyoldalú szex, (a te javadra.);

Orbáncfű + citromfű tea keveréke / napi szintű fogyasztása segíthet...

2018. febr. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!