Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valamilyen módszerrel ki...

Valamilyen módszerrel ki lehetne ölni minden nemű vágyat/érzést az emberből?

Figyelt kérdés

Sajnos mindig olyan nőbe zúgok bele, aki vagy foglalt vagy le se xarja a fejemet, ezért teljesen fölöslegesnek tartom ezeket az érzéseket.

Mi a faxnak kínlódjon ezzel az ember, jól el vagyok egyedül, csak ezek akadályoznak néha a boldog életemben. :) 39/F


2018. febr. 12. 13:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne mindig a lehetetlen esetekbe zúgj bele.

Vagy túlzóak az elvárásaid, vagy egyáltalán nem illenek hozzád a választottjaid.

Ha nincs veled semmi komolyabb gond (pl. alkoholista, drogos, igénytelen, koszos, büdös, naplopó, munkanélküli, agresszív, stb.) akkor tuti találnál magadnak nőt. Valószínűleg észre sem veszed azokat a nőket, akik illenének hozzád.

2018. febr. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Buddha tanította, hogy lehet legyőzni a vágyakat.

négy nemes igazság: 1. A létesültség szenvedés. 2. a szenvedés oka a vágyakban van 3. a vágyak legyőzése megszünteti a szenvedést

ennek útja a nyolcrétű nemes ösvény:

1. Helyes szemlélet

2. Helyes szándék

3. Helyes beszéd

4. Helyes cselekvés

5. Helyes életmód

6. Helyes erőfeszítés

7. Helyes éberség

8. Helyes elmélyedés

2018. febr. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A sok csalódás kiölheti belőled az érzéseket, de egyszer úgyis eljön az a nő, aki az igazi lesz, csak most még úgy érzed, hogy lehetetlen.
2018. febr. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Lobotómiával, de ez nem javaslom.:)
2018. febr. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Az baj, hogy 20 évvel ezelőtt se voltam nagy sláger, de most már lejárt lemeznek érzem magam.

Most utoljára próbálkoztam valakinél, de néhány évig most biztos nem fogok.

A vallás felé fordulni nem hülyeség, gondolkodtam a katolikus papi hivatásban is.

2018. febr. 12. 14:42
 6/13 anonim ***** válasza:
a legszebb férfikorban vagy - semmi lejárt lemez. Buddha tanításait létszemléleti módon (nem vallásként) megszívlelni nem felesleges. Most csalódott vagy, egy rövid ideig ne foglalkozz csak a hivatásoddal, vagy a könyveiddel, zenével. A szerelem meg egyszer csak lesújt rád is, ahogy a Shakespeare drámákban a húsökre. Nagyobb nálunk, csak nézünk, mi is történt?
2018. febr. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
*a hősökre :)
2018. febr. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Milyen lejárt lemez?

Szerintem is a legszebb férfikorban vagy.

2018. febr. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Jó volna, ha azok Nők is így gondolnák, akik a zsánereim. :)
2018. febr. 12. 16:54
 10/13 anonim ***** válasza:

nna, akkor most leszel szíves letisztítani a tudatodat, búsulást befejezni, "ürességet" létrehozni - nem prekoncepciókkal nézni az emberke, előítéletekkel

(a + előítélet is az) hanem:

Itt van Ő- milyen ő? amint van


- csak így látod a valóságot

2018. febr. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!